Trwa ładowanie...
tvn

"Usta Usta", czyli polska wersja "Cold Feet"

Share
"Usta Usta", czyli polska wersja "Cold Feet"
Źródło: TVN
d1i9qhv

Znamy już tytuł najnowszej produkcji TVN. Serial tytułowany dotąd angielską nazwą „Cold Feet” będzie nosił tytuł „Usta Usta”, a pojawi się na antenie TVN wiosną. W rolach głównych wystąpią: Magdalena Różczka, Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska oraz Marcin Perchuć.

„Usta Usta” to komediodramat o współczesnym „raju miłości”. Ten serial zaczyna się tam, gdzie inne opowieści o miłości zwykle się kończą – na finalnym pocałunku i okrzyku „żyli długo i szczęśliwie”. Serial „Usta Usta” opowiada o tym, co się dzieje, kiedy znajdujemy swoją drugą połówkę i podejmujemy decyzję o wspólnym życiu. Dla bohaterów najtrudniejsze okazuje się codzienne życie w miłości, kiedy mija euforia romantycznych uniesień, a bycie razem nie oznacza już tylko romantycznych pocałunków i wielkich słów o uczuciach.

d1i9qhv

Jakich słów i gestów w języku miłości będą używać bohaterowie serialu „Usta Usta”? Historia miłosna każdej z par jest inna. Adam i Julia (Wilczak i Różyczka) są na początku związku, obserwujemy ich pierwszą randkę, pierwszą kłótnię, pierwszą rocznicę związku. Widzimy jak uczą się siebie kochać. Iza i Piotrek (Bohosiewicz i Mecwaldowski) przeszli już fazę pierwszego zauroczenia. Znają się i kochają – w końcu są przecież małżeństwem. Teraz zdecydowali, że w ich życiu musi się pojawić ktoś trzeci… dziecko. Jak taka zmiana wpłynie na ich życie i miłość? Agnieszka i Krzysztof (Popławska i Perchuć) są małżeństwem już od dobrych kilku lat. Mają jedno dziecko i prowadzą teraz domową walkę o strefy wpływów.

Zobacz także:

[

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD ]( /gid,5162,img,204006,fototemat.html )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( /gid,5715,img,216369,fototemat.html )
[

ONE ROMANSOWAŁY Z REŻYSEREM "M JAK MIŁOŚĆ' ]( /gid,5657,img,215002,fototemat.html )
[

ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/szokujace-wybryki-pijanych-gwiazd-6025285188666497g ) Informacje o produkcji:

d1i9qhv

Serial jest produkcją własną TVN. Reżyserię powierzono teamowi znanemu jako duet ChukChuk czyli Bartkowi Ignaciukowi oraz Maciejowi Kowalczukowi. Odcinki od 1-ego do 7-ego reżyserował Bartek Ignaciuk, zaś w przypadku epizodów 8-13 za kamerą zasiadł Maciej Kowalczuk. Autorem zdjęć jest Tomasz Dobrowolski, który zrealizował m.in. filmy: „Nigdy w życiu”, „Tylko mnie kochaj” oraz serial „Naznaczony”. Za scenografię odpowiadają Natasza Kisza i Wojciech Saloni, kostiumy tworzy zaś Agnieszka Werner. Producentem wykonawczym jest Wojciech Bockenheim, a kierownikiem produkcji Przemysław Malec. Zdjęcia do serialu są realizowane w Warszawie.

Produkcja jest adaptacją oryginalnego serialu „Cold Feet”, emitowanego w Wielkiej Brytanii w latach 1997-2006 w kanale ITV. Serial, którego pomysłodawcą, producentem i scenarzystą był Mike Bullen, zdobył w Wielkiej Brytanii ogromną popularność widzów i uznanie krytyków. Angielski „Cold Feet” to m.in.: laureat prestiżowej nagrody BAFTA w kategorii najlepszy serial dramatyczny w 2000 roku, oraz trzykrotny zdobywca British Comedy Awards.

Zobacz także:

[

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD ]( /gid,5162,img,204006,fototemat.html )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( /gid,5715,img,216369,fototemat.html )
[

ONE ROMANSOWAŁY Z REŻYSEREM "M JAK MIŁOŚĆ' ]( /gid,5657,img,215002,fototemat.html )
[

ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/szokujace-wybryki-pijanych-gwiazd-6025285188666497g )

d1i9qhv

Podziel się opinią

Share
d1i9qhv
d1i9qhv