WP

Upadek tancerki na samym końcu występu Eweliny Lisowskiej. Widzowie zdezorientowani

Ewelina Lisowska podczas sylwestrowego koncertu emitowanego na Polsacie nie udźwignęła repertuaru Lady Gagi i zaserwowała widzom mało udany występ. Oprócz wokalu, który pozostawia wiele do życzenia, wpadkę zaliczyli również tancerze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wpadka tancerki podczas występu Eweliny Lisowskiej.
Wpadka tancerki podczas występu Eweliny Lisowskiej. (YouTube, Fot: YouTube)
WP

Wśród artystów, którzy zaprezentowali się na scenie w Chorzowie, byli ci, którym ewidentnie coś nie wyszło. Niestety, Lisowska zalicza się właśnie do tej grupy.

Gdy piosenkarka wyszła na scenę i zaczęła śpiewać "Bad Romance" Lady Gagi, wszystko wskazywało na to, że popularny utwór po prostu przerośnie artystkę. Tak też ostatecznie wyszło. Internauci nie szczędzili słów krytyki w sieci. "Ewelina Lisowska śpiewa Lady Gagę i właśnie niszczy piosenkę. Nawet moja mama to stwierdziła, więc chyba mam rację", "To jest straszne" - dzielili się wrażeniami widzowie w mediach społecznościowych.

WP

Wokal artystki to nie jedyny problem. Ewelinie Lisowskiej podczas występu towarzyszyli profesjonalni tancerze. Na koniec występu jedna z tancerek niespodziewanie upadła. Widzowie byli zdezorientowani, ponieważ pomyśleli, że zemdlała i nikt nie udzielił jej pomocy. Tymczasem - jak pisze artystka - doszło do nieporozumienia.

"Miała upaść, gdy do niej podejdę i chyba zapomniała" - tłumaczyła w social mediach Ewelina Lisowska.

Nawet w najbardziej skrupulatnie przygotowanej chorografii może dojść do wpadki. Tym bardziej, że w występach na żywo dochodzi również stres, na który ludzie reagują różnie. I z czego wychodzą takie nieporozumienia jak te podczas występu Eweliny Lisowskiej.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP