Ulubione programy widzów chwilowo znikają z anteny TVP. Dlaczego?

TVP szykuje zmiany w ramówce na najbliższy weekend. Chwilowo znikną "The Voice of Poland" i "Rolnik szuka żony". Co je zastąpi? Kiedy stacja wyemituje kolejne odcinki?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z programu "Rolnik szuka żony"
Kadr z programu "Rolnik szuka żony" (Facebook.com)
WP

"The Voice of Poland" po dwóch pierwszych odcinkach chwilowo znika z anteny TVP2. O zmianie w ramówce poinformował już Tomasz Kammel. Wieczorne pasmo TVP będzie należało do festiwalu w Opolu, który transmituje stacja. Telewizja Polska chce podobno zgromadzić wówczas jak największą widownię, dlatego zrezygnowała z emisji muzycznego talent-show w tym samym czasie. Następny odcinek widzowie obejrzą więc w sobotę 23 września, a kolejny wyjątkowo, w niedzielę, 24 września.

Podobnie jest w przypadku "Rolnik szuka żony". Ledwo wystartowała najnowsza seria, a program po dwóch odcinkach już zdążył podpaść widzom. Głównie chodziło o wpadkę z emisją, jaka miała miejsce 10 września. Z przyczyn technicznych, jak napisano na Facebooku na profilu programu, stacja była zmuszona nadać program 20 minut wcześniej. Niestety, nie wszyscy widzowie mieli okazję przeczytać komunikat i w efekcie, włączając TVP1 o stałej porze, trafili na program niemal w połowie.

WP

Niektórzy fani będą więc niepocieszeni faktem, że nie dość, że nie załapali się poprzednio na cały odcinek, to jeszcze w następną niedzielę nie obejrzą kolejnego. Dlaczego? 17 września telewizyjna Jedynka będzie transmitować kolejny dzień festiwalu w Opolu. Następny epizod "Rolnika" widzowie zobaczą dopiero tydzień później, 24 września.

Zobacz też: Marta Manowska: "Żyję życiem naszych bohaterów"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP