Trwa ładowanie...

Ulubione programy widzów chwilowo znikają z anteny TVP. Dlaczego?

TVP szykuje zmiany w ramówce na najbliższy weekend. Chwilowo znikną "The Voice of Poland" i "Rolnik szuka żony". Co je zastąpi? Kiedy stacja wyemituje kolejne odcinki?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ulubione programy widzów chwilowo znikają z anteny TVP. Dlaczego?Źródło: Facebook.com
d369tkt
d369tkt

"The Voice of Poland" po dwóch pierwszych odcinkach chwilowo znika z anteny TVP2. O zmianie w ramówce poinformował już Tomasz Kammel. Wieczorne pasmo TVP będzie należało do festiwalu w Opolu, który transmituje stacja. Telewizja Polska chce podobno zgromadzić wówczas jak największą widownię, dlatego zrezygnowała z emisji muzycznego talent-show w tym samym czasie. Następny odcinek widzowie obejrzą więc w sobotę 23 września, a kolejny wyjątkowo, w niedzielę, 24 września.

Podobnie jest w przypadku "Rolnik szuka żony". Ledwo wystartowała najnowsza seria, a program po dwóch odcinkach już zdążył podpaść widzom. Głównie chodziło o wpadkę z emisją, jaka miała miejsce 10 września. Z przyczyn technicznych, jak napisano na Facebooku na profilu programu, stacja była zmuszona nadać program 20 minut wcześniej. Niestety, nie wszyscy widzowie mieli okazję przeczytać komunikat i w efekcie, włączając TVP1 o stałej porze, trafili na program niemal w połowie.

Niektórzy fani będą więc niepocieszeni faktem, że nie dość, że nie załapali się poprzednio na cały odcinek, to jeszcze w następną niedzielę nie obejrzą kolejnego. Dlaczego? 17 września telewizyjna Jedynka będzie transmitować kolejny dzień festiwalu w Opolu. Następny epizod "Rolnika" widzowie zobaczą dopiero tydzień później, 24 września.

Zobacz też: Marta Manowska: "Żyję życiem naszych bohaterów"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d369tkt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d369tkt