Trwa ładowanie...

"Ukryta prawda" zastąpi "Sędzinę Annę Marię Wesołowską"

Share
"Ukryta prawda" zastąpi "Sędzinę Annę Marię Wesołowską"
Źródło: TVN
d3ilw01

"Sędzia Anna Maria Wesołowska" i "Sąd rodzinny" znikną z anteny TVN. Zastąpi je serial paradokumentalny *"Ukryta prawda".*

Więzi rodzinne potrafią być bardzo silne, ale czasem pełne węzłów, które trudno rozplątać. Skrywane tajemnice, niedomówienia, zazdrość czy ingerencja osób trzecich mogą zburzyć harmonię rodziny.

d3ilw01

Serial "Ukryta prawda" to program z gatunku scripted docu w realistyczny sposób przedstawiający historie z życia wzięte. Od tych najmniejszych po dramatyczne. Wszystkie jednak warto i można rozwiązać.

Zdarza się, że na światło dzienne wychodzą fakty, które wywołują lawinę dramatycznych wydarzeń: syn okazuje się być owocem zdrady żony, rodzice wiodą podwójne życie, córka cierpi na bulimię. Intencją programu nie jest szokowanie widza, ale pokazanie, że każdy problem można rozwiązać, choć często wymaga to mnóstwa dobrej woli, zajrzenia w głąb siebie, odwagi i konsekwencji. Ale zawsze warto próbować, bo każdy na pewnym etapie swojego życia dostrzeże, że najcenniejszą wartością w życiu jest właśnie rodzina.

Program powstaje na licencji niemieckiego formatu "Family Stories". "Ukryta prawda" ruszy 13 lutego.

"Sędzia Anna Maria Wesołowska" jest obecna na antenie TVN od 2006 roku, a "Sąd Rodzinny" - od 2008 roku. - Te programy miały dobre wyniki oglądalności, ale mieliśmy poczucie, że potrzebujemy odświeżenia ramówki w popołudniowych pasmach - tłumaczy Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

d3ilw01

Podziel się opinią

Share
d3ilw01
d3ilw01