Trwa ładowanie...
d2f2q14

"Voice of Poland": Piosenka od Szpaka wbrew jego wierze. Nie chciał tego zaśpiewać

Szymon Czyżewski otwarcie mówi o swojej głębokiej wierze. Przed bitwą narzekał na "brudną" muzykę pop, w której jest za dużo seksu. Podczas bitwy zmienił tekst utworu, bo gryzł się z jego poglądami. Wcześniej twierdził, że go lubi. Zaprzecza sam sobie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestnik nie chciał zaśpiewać tekstu piosenki od trenera
Uczestnik nie chciał zaśpiewać tekstu piosenki od trenera (TVP, ONS)
d2f2q14

W "Voice of Poland" rozpoczął się etap bitew. Ostatnim występem było starcie dwóch młodych wokalistów z drużyny Michała Szpaka. O jednym z nich w obu odcinkach, w których wystąpił, mówiło się znacznie częściej ze względu na jego poglądy, a nie wyjątkowy talent. Szymon Czyżewski głęboko wierzy w Boga i podkreśla to przy każdej okazji.

- Dorastałem w rodzinie, która grała w kościele. Myślę, że współczesna muzyka pop jest trochę brudną muzyką, gdzie jest strasznie dużo rzeczy związanych z seksem - żalił się początkujący muzyk. - Chciałbym tworzyć muzykę, która będzie mogła wpływać na ludzi. Program jest dla mnie ogromną szansą, aby więcej ludzi mogło się dowiedzieć o mnie - dodał w programie. Chwilę później czekał go niezły zwrot akcji.

Gdy uczestnicy przyszli na próbę, nie było jeszcze Michała Szpaka. Paweł Sznajder chwycił za gitarę, a gdy jego kolega zaczął śpiewać jaką smętną nutę, zaakompaniował piosenkę "Uptown Funk" Marka Ronsona i Bruno Marsa. Szymon zaczął do niej podrygiwać, ale kompletnie nie znał słów.

d2f2q14

Zupełnie przypadkowo i spontanicznie do sali przyszedł Szpak, ze swoją propozycją piosenki na bitwę. Trener wybrał "Lazy Song" Bruno Marsa. Uczestnicy wyraźnie się ucieszyli. - Bardzo lubię ten utwór. Melodycznie bardzo mi się podoba - powiedział z przekonaniem do kamery Szymon.

Zaskakujące jest to, że już podczas samego występu początkujący wokalista zmienił tekst piosenki, którą podobno ceni. Gdy śpiewał werset: "Meet a really nice girl have some really nice sex", ostatnie słowo zmienił na "day".

Paweł Sznajder vs. Szymon Czyżewski - "The Lazy Song" - Bitwy - The Voice of Poland 11

Szymon ma pełne prawo realizować światopoglądową muzyczną misję, którą sobie założył. Szkoda tylko, że jego wypowiedzi były tak pokrętne i chyba nie do końca szczere. Nie wiadomo, czy kłamał w związku ze swoją sympatią do Bruno Marsa, czy nie chciał się przyznać bo nieznajomości tekstu jego piosenek. Może wyjąśni się to w kolejnych odcinakach. Michał Szpak zadecydował, że przejdzie do kolejnego etapu.

d2f2q14

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2f2q14

Podziel się opinią

Share
d2f2q14
d2f2q14