Trwa ładowanie...
d2b95ek

Uczestnik "Ninja Warrior Polska" miał wypadek na planie. Interweniowali medycy

W nowym programie Polsatu "Ninja Warrior Polska" zdarzają się niebezpieczne sytuacje. Jeden z uczestników zaliczył groźny upadek. Potrzebował pomocy medyków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek na planie "Ninja Warrior Polska"
Wypadek na planie "Ninja Warrior Polska" (Materiały prasowe, Fot: Polsat)
d2b95ek

"Ninja Warrior Polska" to przebojowe show, które od ponad 20 lat nie schodzi z ramówek telewizyjnych na całym świecie. 3 września o godz. 20.00 w Polsacie zadebiutuje polska wersja programu. Wyczyny uczestników komentować będą Jerzy Mielewski i Łukasz "Juras" Jurkowski, a program poprowadzi Aleksandra Szwed.

"Ninja Warrior Polska" to światowy fenomen, który narodził się 22 lata temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód. Aby go pokonać nie wystarczy siła mięśni. To także sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha. Tor ma 150 metrów. Całość tworzą różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy.

Materiały prasowe
Podziel się

Nic dziwnego, że w trakcie zmagań zdarzają się wypadki. Jeden z uczestników, 21-letni student z Bielska-Białej Joachim Ceserski, upadł. Wypadek wyglądał groźnie. Konieczna była interwencja ekipy medycznej. Ale produkcja zapewnia, że z nogą uczestnika jest już wszystko w porządku.

d2b95ek

Zobacz nagranie z wypadku w programie "Ninja Warrior Polska":

d2b95ek

Podziel się opinią

Share

d2b95ek

d2b95ek