Trwa ładowanie...

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" stanie na ślubnym kobiercu. "Zazdroszczę jej przyszłemu mężowi"

Katarzyna Gucwa brała udział w pierwszej edycji popularnego programu TVP. Tam walczyła o względy Pawła Szakiewicza, który ostatecznie postanowił związać się z inną uczestniczką. Okazuje się, że Kasia, która została odrzucona, również ułożyła sobie życie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" stanie na ślubnym kobiercu. "Zazdroszczę jej przyszłemu mężowi"Źródło: Facebook.com, fot: rolnikszukazony
d40f5un
d40f5un

O planach uczestniczki pierwszej edycji "Rolnika" powiedział Adam Kraśko. - Mam zaproszenie na ślub i wesele do jednej z uczestniczek "Rolnika". Chodzi o Kasię Gucwę, która gościła w gospodarstwie Pawła Szakiewicza. Kasia to przesympatyczna osoba i super dziewczyna. Zazdroszczę jej przyszłemu mężowi - zdradził w rozmowie z "Faktem".

Jak widać, po programie można również ułożyć sobie życie. Uczestnicy nie załamują się i nie porzucają marzeń o tej jedynej miłości, z którą spędzą resztę życia. Co ciekawe, Paweł Szakiewicz również miał to szczęście, ale dopiero po programie. Związał się z Martyną, a ostatnio został szczęśliwym tatą.

Gratulujemy i czekamy na kolejne tak fantastyczne wiadomości z życia bohaterów "Rolnika".

ZOBACZ TAKŻE: Manowska: "Żyję życiem naszych bohaterów"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d40f5un
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40f5un