Trwa ładowanie...
d169vbf

Paweł z "Rolnik szuka żony" został tatą. "Rolnikowa rodzina powiększa się"

Paweł i Martyna Szakiewiczowie zostali zostali rodzicami. Informacja o narodzinach dziecka pojawiła się między innymi na facebookowym profilu "Rolnik szuka żony".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Szakiewiczowie przywitali nowego członka rodziny
Szakiewiczowie przywitali nowego członka rodziny (Facebook.com)
d169vbf

- "Rolnikowa rodzina powiększa się! Wielkie gratulacje dla Pawła i Martyny - napisali na oficjalnym profilu show TVP. Nie pozostaje nam nic innego, jak dołączyć do gratulacji.

Paweł Szakiewicz dopiero po programie znalazł szczęście u boku Martyny. Jak na wielką i prawdziwą miłość przystało był piękny ślub, a teraz narodziny dziecka. Wraz z małżonką pozostają w stałym kontakcie z fanami. W mediach społecznościowych publikują zdjęcia i piszą, co u nich słychać. Największą popularnością cieszyły się właśnie zdjęcia z sesji z ciążowym brzuszkiem Martyny.

Ostatnio też rolnik nieco podsycił plotki o narodzinach dziecka, wrzucając zdjęcie i pisząc: - "Przed Nami czas na nowe wyzwania. Wszystkim, którzy tak jak my oczekują z niecierpliwością albo już bujają nóżką kolejną noc i dalej nie zdążyli wypić ciepłej kawy życzymy zdrowia, szczęścia, wytrwałości i dystansu".

Gratulujemy!

d169vbf

ZOBACZ TAKŻE: Ania i Grzegorz Bardowscy pokazali nam pokój synka:

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d169vbf

Podziel się opinią

Share
d169vbf
d169vbf