Uczestnicy amerykańskiego "Mam talent" zostali aresztowani. Uciekli od mamy

Uczestnicy amerykańskiego "Mam talent" zostali aresztowani. Uciekli od mamy
Uczestnicy amerykańskiego "Mam talent" zostali aresztowani. Uciekli od mamy
Źródło zdjęć: © Getty Images

27.11.2020 14:33, aktual.: 02.03.2022 15:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kadan i Brooklyn Rockett to rodzeństwo nastoletnich magików, którzy wzięli udział w amerykańskiej edycji "Mam talent". Policja w Luizjanie została zmuszona do aresztowania dwójki iluzjonistów za nieposłuszeństwo wobec mamy.

Nastoletnie rodzeństwo, Kadan i Brooklyn Rockett z amerykańskiego "Mam talent", zostało aresztowane w zeszłym tygodniu w Farmerville w Luizjanie po tym, jak odmówiło pójścia z policją, która próbowała zwrócić ich matce. TMZ donosi, że aresztowanie wynika z orzeczenia sądu w stanie Missouri z 2019 r., które nakazuje dzieciom mieszkać z mamą. Jak się okazuje, od trzech lat mieszkają wraz z tatą w Kalifornii.

TMZ zamieściła nagranie wideo dokumentujące proces aresztowania. Nastolatki twierdzą w nim, że boją się własnej matki i nie chcą do niej wracać. Policja nie ma jednak wyboru. Dzieci odmawiają posłuszeństwa, więc funkcjonariusz zaczyna odczytywać im ich prawa, a następnie zakuwa w kajdanki.

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia Kulawik zachwycała w "Mam talent". Zobaczcie, jak się zmieniła

Tabloid podaje, jakoby rodzeństwo było w Luizjanie na pogrzebie swojej babci, stąd ich matka wiedziała, dokąd wysłać policję. Dzieci przetrzymywano w nocy w ośrodku zatrzymań Glen Oaks w Monroe w oczekiwaniu na rozprawę sądową, do której doszło następnego ranka.

Nie wiadomo dokładnie, co się stało na rozprawie, odbyła się za zamkniętymi drzwiami. Mówi się jednak, że Kadan i Brooklyn zostali zwolnieni z powrotem do ojca. Przynajmniej tymczasowo.

Rodzice Rockettów rozwiedli się w 2010 r., ale wciąż trwa nieustanna walka o opiekę nad dziećmi. Na ten moment matka rodzeństwa nie komentuje zaistniałej sytuacji.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także