Ucieka od afery z VAT? Przebywa w Meksyku już od kilku tygodni

Marcelina Zawadzka uciekła od "afery vatowskiej" do Meksyku?
Marcelina Zawadzka uciekła od "afery vatowskiej" do Meksyku?
Źródło zdjęć: © PAP | Wojciech Olkuśnik

03.12.2020 08:53, aktual.: 02.03.2022 17:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcelina Zawadzka przebywa w Meksyku już od kilku tygodni. Gwiazda "Pytania na śniadanie" co chwilę pokazuje zdjęcia z wyspy, na której przebywa. Czyżby w ten sposób odpoczywała od "afery vatowskiej", w którą jest zamieszana?

Marcelina Zawadzka miała ostatnio sporo na głowie. W lecie gwiazda została oskarżona o udział w "aferze vatowskiej". Od tego czasu dziennikarka ani razu nie pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie". Wiele osób myśli, że TVP po prostu zrezygnowało z Marceliny Zawadzkiej, bo zastąpiła ją Małgorzata Opczowska z TVP Info. Jednak prezenterka stwierdziła, że wróci do programu, jak tylko uporządkuje swoje sprawy.

Zarzuty wobec Marceliny dotyczą uszczuplenia podatku, przyjęcia i rozliczania faktur, prania brudnych pieniędzy. Oskarżona przyznała się do dwóch z trzech zarzucanych jej czynów - nie przyznała się do prania brudnych pieniędzy. Jednak obecnie gwiazda przebywa w Meksyku, gdzie zapomina o wszystkich swoich problemach.

Marcelina Zawadzka uciekła od "afery vatowskiej" do Meksyku?

Marcelina Zawadzka przebywa w Meksyku na wyspie Holbox już od kilku tygodni. Jak podaje magazyn "Fakt", była Miss Polonia "najwyraźniej jeszcze potrzebuje odpoczynku od tegorocznej afery, w której usłyszała zarzuty m.in. o uszczuplenie podatku VAT". Niedawno prezenterka pochwaliła się swoją zgrabną figurą. Fani byli zachwyceni.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka w Africa Eco Race. Występ Miss Polonii ma szczytny cel

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także