Trwa ładowanie...
23-02-2017 14:41

"Ucho prezesa": zdradzamy, co wydarzy się w 6. odcinku hitowej produkcji

Najnowszy, 6. odcinek, "Ucha prezesa" jest już dostępny na platformie internetowej ShowMax. Zdradzamy, co wydarzy się w produkcji. Nieoczekiwane zwroty akcji, modowa wpadka pani Basi i spiskowa teoria dziejów - będzie się działo.

Share
"Ucho prezesa": zdradzamy, co wydarzy się w 6. odcinku hitowej produkcji Źródło: kadr z filmu
dttaup5

Do niedawna wszystkie odcinki miniserialu Roberta Górskiego były emitowane na YouTube. Teraz produkcja pojawia się najpierw na płatnej platformie internetowej, a dopiero po kilku dniach na ogólnodostępnym serwisie. Specjalnie dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać dalszych przygód prezesa i jego ekipy z gabinetu przy Nowogrodzkiej, zdradzamy przedpremierowo, co wydarzy się w szóstym odcinku.

Tym razem do gabinetu zawita minister edukacji. Pomimo późnej pory zostaje przyjęta, gdyż "kobietom i redemptorystom się nie odmawia". Już od progu gość naraża się pani Basi, krytykując wystrój wnętrz i mając na sobie identyczną kreację.

kadr z filmu
Źródło: kadr z filmu

W tej odsłonie "Ucha prezesa" sekretarka skradła show prezesowi. Niczym lwica stanęła w obronie ukochanej córki (w tej roli znana z "M jak miłość" 12-letnia Weronika Wachowska) i krytykowała decyzje pani minister. Dyskusja o likwidacji gimnazjów skłoniła prezesa do wspomnień z czasów dzieciństwa...

dttaup5

Mariusz jest zaniepokojony sytuacją, jaka panuje w kraju i boi się, że ludzie znielubią jego szefa. Ten komentuje, że jest niewinny, bo niczego nie wymyślił, nie podpisał i ma "czyste ręce". Ma też plan, jak przejąć władzę w samorządach.

kadr z filmu
Źródło: kadr z filmu
kadr z filmu
Źródło: kadr z filmu

ZOBACZ TAKŻE:

dttaup5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dttaup5
dttaup5