"Ucho Prezesa" trafi na DVD. Kupicie? Premiera już niebawem

"Ucho Prezesa" trafi na DVD. Kupicie? Premiera już niebawem
Źródło zdjęć: © Youtube.com

02.09.2017 16:49, aktual.: 03.09.2017 10:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fani popularnego serialu mogą zacierać ręce. Wszystkie odcinki "Ucha Prezesa" już w połowie września trafią na sklepowe półki. Ci, dla których oglądanie żartów z partii rządzącej przez internet to za mało, będą zadowoleni - płyty z ulubionymi politycznymi skeczami zasilą ich domowe kolekcje płyt. Na DVD znajdą też bonus - dwa odcinki, których nie udostępniono za darmo na YouTube'ie.

Na facebookowym profilu serialu pojawiła się informacja: "Jak przystało na serial z prawdziwego zdarzenia mamy sezony - i pierwszy z nich, pełny (czyli z odcinkami specjalnymi, które nie były dostępne na YT), trafił na DVD. Jakby ktoś chciał przygarnąć całe "Ucho" w kompaktowym i eleganckim wydaniu, zapraszamy do dobrych sklepów z serialami". W Empiku płyty kosztują niecałe 50 zł. Za tę cenę otrzymujemy 232 minuty satyry z polskiej partii rządzącej. Warto?

Za reżyserię produkcji odpowiada Tadeusz Śliwa. W obsadzie znaleźli się Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Kośilik, Paulina Holtz, Wojciech Mecwaldowski, Jarosław Boberek, Lesław Żurek, Marek Kalita, Katarzyna Żak, Wojciech Kalarus, Anna Karczmarczyk, Anna Smołowik, Agnieszka Pilaszewska, Sylwester Maciejewski, Tomasz Sapryk.
Produkcją zajęli się Wojciech Orszulak i Marcin Dec.

Kolejne odcinki serialu można było oglądać na platformie ShowMax, były też udostępniane w serwisie YouTube. Pierwszy epizod (premiera 8 stycznia 2017) został wyświetlony już 9,5 miliona razy, drugi 7,6 mlm, trzeci 8,2 mln. Ani twórcy, ani aktorzy nie spodziewali się tak doskonałych wyników oglądalności. Show miał być jedynie żartem, satyrą na otaczającą nas rzeczywistość, stał się prawdziwym hitem.

W opisie serialu czytamy, że "Ucho Prezesa" to "miniserial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Sam Robert wciela się w nim w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. Jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć. Jest to serialowa kontynuacja "Posiedzenia rządu", które Robert Górski pisywał od lat do programów kabaretowych. Z tym, że teraz bohater nie jest premierem - nie uczestniczy w posiedzeniach rządu, tylko siedzi za biurkiem i wydaje dyspozycje. Centrum dowodzenia światem mieści się właśnie w jego gabinecie, a nie w Radzie Ministrów, dlatego tam została przeniesiona akcja serialu. "Ucho Prezesa" to prawdziwe kulisy współczesnych wydarzeń. Jeśli chcecie wiedzieć, jak to tak naprawdę wygląda, oglądajcie, lubcie, pokazujcie światu!".

Oglądaliście? Kupicie płyty z serialem?

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (169)
Zobacz także