Rozrywka"Ucho prezesa": odcinek 9. już na Youtube. Wyjątkowa konfrontacja Beaty i Antoniego

"Ucho prezesa": odcinek 9. już na Youtube. Wyjątkowa konfrontacja Beaty i Antoniego

"Ucho prezesa": odcinek 9. już na Youtube. Wyjątkowa konfrontacja Beaty i Antoniego
Źródło zdjęć: © Youtube.com

20.03.2017 08:53, aktual.: 20.03.2017 09:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

9. odcinek satyrycznego serialu "Ucho prezesa" jest już dostępny za darmo na Youtube. Tym razem w słynnym już gabinecie przy Nowogrodzkiej doszło do wyjątkowego spotkania premier Beaty z ministrem Antonim. Szefowa rządu miała okiełznać bohatera, którego zachowanie niepokoi nawet samego lidera rządzącej partii. Co jeszcze wydarzyło się w najnowszej odsłonie "Ucha prezesa"?

Odcinek 9. "Ucha prezesa" miał swoją oficjalną premierę 16 marca na platformie Showmax. Teraz epizod jest już dostępny za darmo w serwisie Youtube. Kolejna odsłona serialu tworzonego przez członków Kabaretu Moralnego Niepokoju nosi tytuł "Próba ognia". Nazwa odcinku jest adekwatna do tego, co wydarzyło się w gabinecie tytułowego prezesa. Przy Nowogrodzkiej doszło bowiem do swojego rodzaju starcia premier Beaty i ministra Antoniego. Finał tej konfrontacji okazał się zaskakujący nawet dla samego lidera partii.

Epizod rozpoczyna krótka rozmowa prezesa i Mariusza. Najbliższy współpracownik głównego bohatera ma za zadanie sprawdzić, czy kupiona karma dla kota nie jest przypadkiem zatruta. Posłuszny podwładny próbuje zatem przysmaku dla czworonożnego pupila i zapewnia, że nie jest ona groźna dla życia zwierzęcia.

"Ucho Prezesa" odcinek 9 - wizyta Beaty

Następnie na Nowogrodzkiej zjawiają się premier Beata z mężem Edwardem oraz prezydent. Kobieta wysyła swojego wybranka serca do domu, by ten umył okna. Po krótkiej wymianie zdań wyraźnie widać, że to ona rządzi w domu. Edward wybiega z recepcji, a na odchodne rzuca do żony z troską w głosie, by ta "nie wracała kolumną, ale przyjechała tramwajem lub autobusem".

Premier Beata nie jest już jednak tak pewna siebie, gdy wchodzi do gabinetu prezesa. Szef partii zarzuca jej, że nie potrafi okiełznać rządu:

- Mówią, że nikt pani nie słucha. Wszyscy włażą pani na głowę, a pani się na to zgadza. W takim razie do czego pani jest mi potrzebna? Pani Beato, ostatnia szansa. Albo pani tego Antoniego okiełzna, albo wracają graty do domu Beaty.

"Ucho Prezesa" odcinek 9 - Antoni wkracza do akcji

Nieoczekiwanie w gabinecie zjawia się też Antoni. Miał on przyjechać z wizytą godzinę później, jednak postanowił, że przyjedzie nieco szybciej. Oczywiście bohaterowi towarzyszy jego asystent nazywany pieszczotliwie "Misiem". Ten ostatni rozkręca na recepcji imprezę.

Antoni jest bardzo pewny siebie. W trakcie dyskusji z prezesem zdradza, że karambol z jego udziałem to sprawa rozdmuchana przez media i w rzeczywistości była to mała kolizja (a właściwie obtarcie). Wszystkiemu przyjrzy się zresztą specjalnie powołana komisja, na czele której stanie… on sam:

- Jeśli uznamy, że jesteśmy winni, postawimy sobie zarzuty. Wstępne wyniki śledztwa dowodzą, że warunki jazdy nie dostosowały się do naszej prędkości. Tyle!

"Ucho Prezesa" odcinek 9 - wymiana zdań między Beatą i Antonim

Prezes zleca Beacie, by ta ujarzmiła Antoniego. Zadanie to okazuje się bardzo trudne, ponieważ szef MON jest niezwykle pewny siebie. Gdy wydaje się, że z konfrontacji z premier wychodzi on na tarczy, z pomocą przychodzi… Edward. Mąż Beaty dzwoni do niej, po instrukcję odpowiedniego umycia okien.

Zdenerwowana premier nie zostawia na ukochanym suchej nitki. Wszystkiemu przysłuchuje się Antoni, który myśli, że słowa Beaty kierowane są właśnie do niego.

"Ucho Prezesa" - kiedy kolejny odcinek?

W 9. odcinku "Ucha prezesa" ponownie możemy zobaczyć Roberta Górskiego, Macieja Cieślaka i Izabelę Dąbrowską. Roli premier Beaty wystąpiła rewelacyjna Agnieszka Pilaszewska. Postać Antoniego odegrał Wojciech Kalarus, a w asystenta "Misia" wcielił się Grzegorz Ciągardlak.

Premiera kolejnego epizodu "Ucha prezesa" zaplanowana jest na czwartek 23 marca. Na Youtube odcinek pojawi się w następny poniedziałek.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (48)
Zobacz także