Trwa ładowanie...

"Ucho prezesa" - odcinek 11 już na Youtube. Ojciec Tadeusz przybywa z wizytą na Nowogrodzką

11. epizod "Ucha prezesa" jest już dostępny na Youtube. Najnowsza odsłona serialu tworzonego przez Kabaret Moralnego Niepokoju ukazuje wizytę, na którą od dawna czekali fani produkcji. W gabinecie głównego bohatera zjawi się bowiem sam ojciec Tadeusz. Oprócz tego na spotkanie z prezesem liczyć będzie znany kompozytor, który na własnej skórze przekona się o nieugiętości pani Basi. Co jeszcze ciekawego czeka na nas w 11. odcinku?

"Ucho prezesa" - odcinek 11 już na Youtube. Ojciec Tadeusz przybywa z wizytą na NowogrodzkąŹródło: Youtube.com
d2epaqc
d2epaqc

Tradycyjnie już najnowszy odcinek "Ucha prezesa" miał swoją premierę w ostatni czwartek na platformie ShowMax. Teraz epizod "Po kolędzie" można już także obejrzeć za darmo za pośrednictwem serwisu Youtube. Fani serii na ten epizod czekali od dawna. W gabinecie przy Nowogrodzkiej pojawi się wreszcie słynny ojciec dyrektor. Kapłan przedstawi prezesowi pomysł na nowy biznes.

"Ucho prezesa" odcinek 11 - przebieg spotkania z ojcem Tadeuszem

Odcinek rozpoczyna się od szybkiej symulacji wypadku z udziałem rządowego samochodu i słynnego Seicento. Prezes zaniepokoił się, że tak często dochodzi do kolizji pojazdów BOR. Mariusz zwrócił uwagę, że większym problemem jest jednak fala hejtu, jaka wylała się na polskie państwo.

Samo wejście ojca Tadeusza do gabinetu sprawia wrażenie. Wydarzeniu towarzyszą śpiew pani Beaty, która przybyła wraz z księdzem, oraz dźwięki organów. Łatwo również zauważyć, że na tę specjalną okoliczność udekorowana została recepcja.

- Puk puk! Czy pan Jarosław przyjmie księdza po kolędzie? – pyta żartobliwie ojciec Tadeusz głównego bohatera. Prezes docenia oczywiście żart swojego gościa i ochoczo zaprasza go do środka.

d2epaqc

- Jak trzeba poważnie, to... poważnie. A kiedy nie, to... żartujmy ile się da – stwierdza kapłan. Towarzysząca mu pani Beata dodaje:

- Żartujmy, ale pamiętajmy, że rodzina Radia Maryja jest kręgosłupem naszej biało-czerwonej drużyny.

Po chwili wzajemnych uprzejmości rozmowa między prezesem a ojcem wkracza na poważniejsze tematy:

- Czytałem w gazecie, że ojciec dyrektor znalazł się na 84. pozycji na liście najbogatszych Polaków.

d2epaqc

- Kłamstwo! To kłamstwo na kłamstwie. Jeżeli nawet coś mam, to przecież nie mam. Bo to nie moje. Ja jestem tylko skromnym zakonnikiem. Nawet jeśli, to do grobu tego nie wezmę!

Bohaterowie zgodnie stwierdzają, że podawanie fałszywszych wiadomości to już specjalność „polskojęzycznej prasy”:

- Lewackie diabły i czarownice! – krytykuje media ojciec Tadeusz.

Ojciec Tadeusz złożył wizytę prezesowi, by przedstawić mu nowy pomysł na biznes. Ksiądz wpadł na pomysł, by otworzyć… pieczarkarnię! Za wszelką cenę stara się on przekonać lidera partii rządzącej do sfinansowania projektu:

d2epaqc

- Pieczarka to taka mała pieczara, a pieczara to już artefakt biblijny!

"Ucho prezesa" odcinek 11 - nieoczekiwany gość

W czasie, gdy prezes i ojciec dyrektor gawędzą sobie w gabinecie, na Nowogrodzkiej zjawia się słynny dyrygent i kompozytor. Mężczyzna twierdzi, że jest umówiony na spotkanie, czym wprawia panią Basię w zakłopotanie. Recepcjonistka, nie poznaje, że do lidera partii przyszedł sam Penderecki:

- Pan Darecki, pan Darecki... Hmm... No niestety, nie mam nikogo takiego na liście - mówi pani Basia.
Kompozytor nie wierzy, w to co widzi i słyszy. Postanawia samemu sprawdzić, czy faktycznie nie ma go na liście zaproszonych gości:

d2epaqc

- Nie ma się co szarpać – przekonuje dyrygenta stojący jak zwykle przed gabinetem prezydent. Artysta niepocieszony opuszcza biuro.

"Ucho prezesa" odcinek 11 - co wyniknęło ze spotkania z ojcem Tadeuszem?

Prezes chce wiedzieć, co będzie miał z pomocy przy budowie pieczarkarni. Ojciec zapewnia, że za sfinansowanie projektu, zapewni mu „wdzięczność wiernych”.

Ostatecznie panowie dochodzą do porozumienia. Na odchodne ojciec Tadeusz zauważa stojący na biurku telewizor:

- Abonament płacimy? Polecam swoją telewizję.

d2epaqc

- A to znam, lubię. Oglądam bez przerwy.

- Teraz mamy mały dołek, bo wszyscy przeszli do publicznej, ale odkujemy się.

W 11. odcinku obok Roberta Górskiego, Mikołaja Cieślaka i Izabeli Dąbrowskiej wystąpili Paweł Koślik, Ewa Konstancja Bułhak, Paweł Tucholski, Zbigniew Waleryś oraz Arkadiusz Janiczek.

Kolejny epizod "Ucha prezesa" pojawi się na Youtube już w poniedziałek 10 kwietnia. Premiera cztery dni wcześniej na platformie ShowMax.

d2epaqc

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2epaqc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2epaqc