Trwa ładowanie...

"Ucho Prezesa" odc.8 - najnowszy epizod już dostępny na Youtube. W gabinecie m.in. Angela Merkel

8. odcinek „Ucha Prezesa” jest już dostępny za darmo na Youtube. Tym razem wizytę liderowi partii rządzącej złożyła kanclerz Niemiec Angela Merkel. Jej przyjazd spowodował wiele zamętu w szykach przedstawicieli władz. Okazało się bowiem, że przy Nowogrodzkiej nikt nie zna języka niemieckiego. Z pomocą przychodzi jednak sama Agata Duda. Co jeszcze wydarzyło się w 8. odcinku „Ucha Prezesa”?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Ucho Prezesa" odc.8 - najnowszy epizod już dostępny na Youtube. W gabinecie m.in. Angela MerkelŹródło: Youtube.com
d67o9sj

Najnowszy epizod „Ucha Prezesa” miał swoją premierę w czwartek 9 marca. Dopiero teraz jednak pojawił się on za darmo w serwisie Youtube. Odcinek zatytułowany „A kiedy w drzwi załomocą” ukazuje kulisy wizyty w Polsce Kanclerz Angeli Merkel.

Już na samym początku epizodu zapanował niesamowity chaos. Wieść o przyjeździe Angeli Merkel zszokowała Prezesa i jego najbliższych współpracowników. Okazało się bowiem, że nikt nie zna języka niemieckiego. Z pomocą przychodzi jednak Pierwsza Dama RP, która z wykształcenia jest przecież germanistką.

Spotkanie między Prezesem a Angelą Merkel początkowo przebiega w spokojnej atmosferze. Wszystko zmienia się jednak, gdy w gabinecie zjawia się Krystyna.

O czym rozmawiali ze sobą główny bohater i Kanclerz Niemiec? Przede wszystkim Prezes próbował załagodzić konflikt, w jaki Krystyna popadła z ochroniarzem Angeli Merkel. Oprócz tego poruszone zostały kwestie uchodźców oraz poparcia polskiego rządu dla przewodniczącego UE, Donalda Tuska. Doszło również do przekazania symbolicznych upominków – rękopisu „Cwału Walkirii” Wagnera oraz fragmentu płaszcza koronacyjnego Bolesława Chrobrego (nazwanego błędnie przez Mariusza Bogusławem).

d67o9sj

Na koniec Prezes dochodzi do wniosku, że dobrze byłoby rozpocząć naukę języka niemieckiego. Kasetę z podstawowymi zwrotami wręcza bohaterowi Mariusz. Lider partii nie będzie jednak zachwycony z tego podarku.

W 8. odcinku „Ucha Prezesa” role główne zagrali tradycyjnie Robert Górski, i Mikołaj Cieślak. Oprócz tego w epizodzie pojawili się Izabela Dąbrowska, Anna Smołowik, Antonina von Romantowski, Magdalena Kacprzak, Paweł Koślik oraz Tomasz Drabek.

Kolejny odcinek „Ucha Prezesa” pojawi się na Youtube już 20 marca.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d67o9sj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d67o9sj