Trwa ładowanie...

"Ucho Prezesa" odc. 18 - co wydarzy się w nowym epizodzie? Do gabinetu zapuka Krzysztof Rutkowski!

Przed nami kolejny odcinek uwielbianego przez Polaków satyrycznego serialu internetowego "Ucho Prezesa". W najnowszej odsłonie zobaczymy bardzo ciekawego gościa.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Ucho Prezesa" odc. 18 - co wydarzy się w nowym epizodzie? Do gabinetu zapuka Krzysztof Rutkowski!Źródło: Youtube.com
d17hsqs

"Ucho Prezesa" powróciło po wakacyjnej przerwie i ponownie bez litości bierze sobie za cel wszystkie absurdy polskiej sceny politycznej. W najnowszym odcinku serialu, tworzonego przez Kabaret Moralnego Niepokoju, pojawi się bardzo interesująca postać. W gabinecie przy Nowogrodzkiej ma bowiem zameldować się sam… Krzysztof Rutkowski!

Osiemnasty epizod serii zatytułowany został "Bez żadnego trybu". Na razie niewiele wiadomo o fabule odcinka. Twórcy postarają się odpowiedzieć na kilka nurtujących pytań - kto i gdzie może wejść bez żadnego trybu? Czy najzwyklejsze wydarzenia dzieją się tylko w trybie nocnym? Jakie są kulisy działania komisji śledczych i spięcia wewnątrz obozu rządzącego? Dokąd udają się osoby najbardziej wpływowe i te, o których wszyscy zapomnieli?

Najnowszy odcinek "Ucha Prezesa" będzie można obejrzeć już w czwartek 14 września na platformie Showmax. W tym samym dniu na YouTube pojawi się poprzedni epizod serii. Odcinek "Bez żadnego trybu" będzie dostępny za darmo na popularnej platformie dokładnie 7 dni po oficjalnej premierze.

Zobacz: Obejrzeliśmy "Ucho Prezesa" z Ryszardem Czarneckim

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d17hsqs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17hsqs
d17hsqs