"Ucho Prezesa" odc. 18 - co wydarzy się w nowym epizodzie? Do gabinetu zapuka Krzysztof Rutkowski!

Przed nami kolejny odcinek uwielbianego przez Polaków satyrycznego serialu internetowego "Ucho Prezesa". W najnowszej odsłonie zobaczymy bardzo ciekawego gościa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Górski przygotował dla widzów nie lada gratkę
Robert Górski przygotował dla widzów nie lada gratkę (Youtube.com)

"Ucho Prezesa" powróciło po wakacyjnej przerwie i ponownie bez litości bierze sobie za cel wszystkie absurdy polskiej sceny politycznej. W najnowszym odcinku serialu, tworzonego przez Kabaret Moralnego Niepokoju, pojawi się bardzo interesująca postać. W gabinecie przy Nowogrodzkiej ma bowiem zameldować się sam… Krzysztof Rutkowski!

Osiemnasty epizod serii zatytułowany został "Bez żadnego trybu". Na razie niewiele wiadomo o fabule odcinka. Twórcy postarają się odpowiedzieć na kilka nurtujących pytań - kto i gdzie może wejść bez żadnego trybu? Czy najzwyklejsze wydarzenia dzieją się tylko w trybie nocnym? Jakie są kulisy działania komisji śledczych i spięcia wewnątrz obozu rządzącego? Dokąd udają się osoby najbardziej wpływowe i te, o których wszyscy zapomnieli?

Najnowszy odcinek "Ucha Prezesa" będzie można obejrzeć już w czwartek 14 września na platformie Showmax. W tym samym dniu na YouTube pojawi się poprzedni epizod serii. Odcinek "Bez żadnego trybu" będzie dostępny za darmo na popularnej platformie dokładnie 7 dni po oficjalnej premierze.

Zobacz: Obejrzeliśmy "Ucho Prezesa" z Ryszardem Czarneckim

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.