Trwa ładowanie...
18-01-2017 09:34

"Ucho Prezesa": kim w rzeczywistości jest pani Basia?

Internetowy serial cieszy się ogromną popularnością, trzy pierwsze odcinki zostały odtworzone ponad dziesięć milionów razy. Jedną z bardziej lubianych postaci jest pani Basia, która jest oczami i uszami Prezesa. W rzeczywistości to Barbara Skrzypek, która jest jedną z najbardziej zaufanych osób w otoczeniu Jarosława Kaczyńskiego.

Share
"Ucho Prezesa": kim w rzeczywistości jest pani Basia?Źródło: Youtube.com
d4ruup5

Robert Górski i spółka bezbłędnie parodiują polityków PiS-u, a jaka jest w rzeczywistości tajemnicza pani Basia? Nie ma o niej zbyt wielu informacji, zdjęć szukać na próżno. Kilka lat temu w rozmowie z "Polityką" anonimowy poseł mówił, że łączy ją z prezesem wyjątkowa więź. – Ona zwraca się do niego szefie, on do niej Basieńko. Ona ma prawo wejść do gabinetu szefa i przerwać nawet najważniejsze spotkanie tylko dlatego, że się przedłuża. Inni pracownicy przed oblicze prezesa wzywani są tylko wtedy, gdy "Basieńka" jest poza biurem.

W PiS jest postacią niemalże legendarną. Jest dyrektorem biura prezydialnego partii oraz szefową sekretariatu Jarosława Kaczyńskiego. W rzeczywistości pani Basia ma niewiele wspólnego z postacią graną przez Izabelę Dąbrowską, która jest żywiołowa i podejrzliwa. - Prawdziwa pani Basia ma swoje stałe miejsce w sekretariacie. - mówi w rozmowie z "Na temat" Karol Karski, poseł PiS. Dodaje jednak, że nie jest odgrodzona kontuarem i ma zupełnie inny typ osobowości, niż bohaterka serialu.

d4ruup5

Również europoseł PiS, Ryszard Czarnecki, w rozmowie z serwisem, uważa, że pani Basia w serialu i w rzeczywistości to dwie inne osoby. - Pani Barbara Skrzypek jest osobą bardzo poważną, z dużym doświadczeniem. Ona pod każdym względem na pewno stoi na dużo wyższym poziomie niż osoba w serialu.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Z Kaczyńskim pracuje od 20 lat, ma opinię oddanej, lojalnej i sumiennej osoby, która dla prezesa zrobi wszystko. - Na tym stanowisku trzeba być dobrym psychologiem. Współpracuje z panem Prezesem od dwudziestu paru lat. To znaczy, że zaufanie musi być obopólne - dodaje Ryszard Czarnecki.

Oglądacie „Ucho Prezesa”? Kto jest waszym ulubionym bohaterem?

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Tu bezpłatnie pobierzesz aplikację Program TV

d4ruup5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ruup5
d4ruup5