Trwa ładowanie...

"Tylko z Tobą" odcinek 165 – Cahit zrywa z Nazan. Co dalej z Nur i Yigitem?

Akcja serialu „Tylko z Tobą” wchodzi w decydującą fazę. W przedostatnim odcinku tureckiej produkcji Cahit odkryje, jak demoniczną osobą jest jego żona. Bohater zrozumie swój błąd i postanowi oddać uprowadzonego syna Elmas. Z kolei drogi Nur i Yigit coraz bardziej się rozchodzą. Wiele wskazuje na to, że kobieta weźmie ślub z Fatihem. Czy tak się jednak stanie? Emin zrobi wszystko, by Nur i Yigit ponownie zostali parą. Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 165. odcinku „Tylko z Tobą”.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Tylko z Tobą" odcinek 165 – Cahit zrywa z Nazan. Co dalej z Nur i Yigitem?Źródło: Youtube.com
d24u335

Najbliższy epizod „Tylko z Tobą” będzie przedostatnią odsłoną serii. Nie oznacza to jednak, że finał historii Nur i Yigita jest znany. Kobieta bowiem jest bardzo bliska poślubienia Fatiha. Sytuacja ta nie podoba się bliskim bohaterki. Emin opracuje plan, którego celem będzie pojednanie kochanków.

„Tylko z Tobą” – co wydarzyło się w poprzednim epizodzie?

W 164. odcinku „Tylko z Tobą” Elmas spotkała się z Cahitem. Adwokaci zorganizowali konfrontację, podczas której bohaterowie mieli dojść do porozumienia. Świadkiem wydarzenia był Emin, który spoliczkował Cahita.

Yigit daje zezwolenie na to, by Nur wyszła za Fatiha. Mężczyzna wciąż nie może wybaczyć swojej ukochanej incydentu z Merten. Choć Nur początkowo odrzuciła oświadczyny, ostatecznie zgadza się zostać żoną Fatiha.

„Tylko z Tobą” odcinek 165 – streszczenie epizodu

Najnowszy odcinek „Tylko z Tobą” przybierze dramatycznego charakteru. Emin spotka się z Yagmur i wyzna jej miłość. Mężczyzna przyzna, że mocno zawiódł się na Yaren. Para postanawia nie dopuścić do ślubu Nur i Fatiha. Ich zdaniem bohaterka będzie o wiele szczęśliwsza u boku Yigita. Pojednanie dawnych kochanków okaże się jednak zadaniem niezwykle trudnym.

d24u335

Cahit podsłuchuje rozmowę Nazan z małą Nazli. Kobieta instruuje dziewczynkę, jak ta ma zeznać w sprawie Elmas. Sytuacja porusza Cahita. Wściekły mężczyzna w burzliwej atmosferze rozstaje się z żoną. Zabiera też swojego syna, którego postanawia zwrócić zrozpaczonej Elmas.

„Tylko z Tobą” odcinek 165 – emisja w TV i online

Kolejna odsłona „Tylko z Tobą” zostanie wyemitowana 13 marca o godzinie 17:10 na antenie TVP2. Powtórkę zaplanowano na wtorek o 12:40. Serial można również śledzić online na vod.tvp.pl.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d24u335
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24u335