Trwa ładowanie...

"Tylko z Tobą" odcinek 164 - Elmas wychodzi z aresztu. Nur przyjmuje oświadczyny Fatiha!

164. odcinek „Tylko z Tobą” przyniesie kilka niespodziewanych zwrotów akcji! Elmas wyjdzie z aresztu, po czym spotka się z Cahitem. Były kochanek bohaterki odbędzie nieprzyjemną rozmowę z Eminem. Z kolei Nur zmieni zdanie i przyjmie oświadczyny Fatiha. Decyzja ta nie będzie jednak dla niej łatwa. Czy to oznacza, że Nur i Yigit zaprzepaścili szansę na udany związek? Zobacz streszczenie 164. odcinka „Tylko z Tobą”.

"Tylko z Tobą" odcinek 164 - Elmas wychodzi z aresztu. Nur przyjmuje oświadczyny Fatiha!Źródło: Materiały prasowe
d26ra25
d26ra25

Im bliżej finału produkcji „Tylko z Tobą”, tym drogi Nur i Yigita coraz bardziej się rozchodzą. Bohaterowie nie potrafią dojść do porozumienia po wypadku spowodowanym przez kobietę. Choć sąd wykazał, że potrącenie Merta nie wynikł z winy Nur, to i tak Yigit ma do swojej ukochanej żal. Teraz szanse bohaterów na stworzenie udanego związku gwałtownie spadną, ponieważ kobieta przyjmie oświadczyny Fatiha.

"Tylko z Tobą" - co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

W 163. epizodzie produkcji Elmas wyśledziła miejsce pobytu Cahita i Nazan. Kobieta zdobyła podstępem broń Fatiha i wyruszyła odzyskać skradzionego jej syna. Bohaterka celowała wprost do dawnego kochanka i groziła mu śmiercią. Gdy jednak usłyszała płacz dziecka, nieostrożnie rzuciła pistolet na ziemię. Ten wypalił i niegroźnie ranił Cahita. Nazan wezwała policję, która aresztowała Elmas.

Z kolei Fatih oświadczył się Nur. Zaskoczona kobieta odmówiła jednak przyjęcia pierścionka zaręczynowego.

"Tylko z Tobą" odcinek 164 – streszczenie epizodu

Akcja 164. odcinka „Tylko z Tobą” rozegra się kilka godzin po wydarzeniach zaprezentowanych w poprzednim epizodzie. Yigit spotyka się z Cahitem i namawia go, by ten zeznał, że postrzał był wynikiem nieszczęśliwego wypadku. Dzięki temu zaoszczędzi on Elmas wielu nieprzyjemności. Awdokaci organizują spotkanie między dawnymi kochankami. Dowiaduje się o tym Emin, który chce wygarnąć Cahitowi kilka rzeczy. Gdy panowie stają oko w oko, Emin policzkuje byłego partnera siostry.

d26ra25

Yigit zgadza się, by Nur wyszła za Fatiha. Kobieta ze sporymi wątpliwościami przyjmuje więc jego oświadczyny. Później jedzie do domu, w którym miała zamieszkać z Kozanem . gdy jednak widzi ukochanego, wycofuje się.

"Tylko z Tobą" odcinek 164 – kiedy emisja?

Najnowszy epizod „Tylko z Tobą” zostanie wyemitowany w piątek 10 marca o godzinie 17:05 na antenie TVP2. Powtórkę zaplanowano na poniedziałek 13 marca o 12:40. „Tylko z Tobą” można również śledzić za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d26ra25
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26ra25