Trwa ładowanie...

"Tylko z Tobą" odcinek 163 – Elmas postrzeli Cahita. Fatih poprosi Nur o rękę

163. odcinek serialu „Tylko z Tobą” zagwarantuje widzom sporą dawkę emocji. Elmas wyśledzi bowiem kryjówkę Cahita, który porwał ich nowo narodzone dziecko. W czasie konfrontacji bohaterki z byłym kochankiem dojdzie do groźnego incydentu. Z kolei Nur stanie przed ogromnym dylematem. Fatih poprosi ją rękę! Czy zakochana w Yigicie kobieta przyjmie oświadczyny? Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 163. epizodzie „Tylko z Tobą”.

"Tylko z Tobą" odcinek 163 – Elmas postrzeli Cahita. Fatih poprosi Nur o rękęŹródło: Youtube.com
d4jrlir
d4jrlir

Od kilku odcinków akcja „Tylko z Tobą” koncentruje się głównie na postaci Elmas. Kobieta wciąż próbuje odzyskać dziecko, które ze szpitala wykradł jej dawny partner. Bohaterka podstępem znajdzie miejsce pobytu Cahita i odbierze mu ukochanego syna. Pechowo Elmas zrani byłego kochanka, przez co sprowadzi na siebie ogromne kłopoty.

„Tylko z Tobą” – co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

W 162. epizodzie serialu Elmas za namową Yigita zorganizowała przed domem konferencję prasową. W towarzystwie mediów kobieta oficjalnie oskarżyła Cahita o uprowadzenie ich syna.

Emin i Yaren wybrali się na wspólną kolację. Para nie zdawała sobie sprawy z tego, że w wybranej przez siebie restauracji spotkają Yagmur. Między kobietami dochodzi do sprzeczki. Emin próbuje upokorzyć Yagmur, za co spotyka go kara. Kelnerka wylewa na jego głowę dzbanek z lemoniadą.

„Tylko z Tobą” odcinek 163 – opis epizodu

Emin odwiedza w miejscu pracy Yagmur. Mężczyzna wyznaje, że bardzo zawiódł się na Yaren i w rzeczywistości jej nie kocha. Te same słowa Emin powtarza jednak kobiecie, z którą poprzednim razem zjawił się w restauracji.

d4jrlir

Faith odwiedza Elmas. Bohater ma przy sobie broń, którą przypadkiem zostawia na stoliku. Elmas wykorzystuje chwilę nieuwagi gościa i kradnie pistolet. Kobieta odkrywa, że Yigit zna miejsce pobytu Cahita. Postanawia śledzić Kozana i w ten sposób znaleźć dawnego kochanka.

Yigit spotyka się z Cahitem. Bohater obiecuje bratu, że nie zdradzi jego miejsca pobytu, ale też namawia go do oddania dziecka. Nieoczekiwanie w mieszkaniu zjawia się Elmas. Dziewczyna grozi byłemu ukochanemu bronią. Gdy słyszy płacz syna rzuca pistolet na ziemię. Ten przypadkowo wypala, raniąc przy tym Cahita . Nazan wzywa policę, która aresztuje Elmas.

Fatih spotyka się z Nur. Mężczyzna wręcza jej pierścionek zaręczynowy. Zaskoczona bohaterka odrzuca jednak oświadczyny.

„Tylko z Tobą” odcinek 163 – kiedy emisja?

Najnowszy odcinek „Tylko z Tobą” zostanie wyemitowany w czwartek 9 marca o godzinie 17:05 na antenie TVP2. Powtórkę zaplanowano na piątek o 12:35.

d4jrlir
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jrlir