Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz

"Tylko z Tobą" odcinek 161 - Nur wyprowadza się z domu. Cahit i Nazan uciekają. Dramat Elmas!

Serial „Tylko z Tobą” zmierza powoli ku końcowi. Im bliżej finału, tym więcej emocji czeka na widzów. W 161. odcinku tureckiej produkcji Cahit i Nazan uciekną wspólnie do wynajętego mieszkania. Nikt nie będzie oczywiście wiedział, gdzie ukryła się para. Ogromną tragedię przeżyje Elmas, która poruszy niebo i ziemię, by odzyskać porwanego synka. Z kolei Nur podejmie ważną decyzję i postanowi wyprowadzić się z domu. Co jeszcze wydarzy się w 161. odcinku „Tylko z Tobą”?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Tylko z Tobą" odcinek 161 - Nur wyprowadza się z domu. Cahit i Nazan uciekają. Dramat Elmas!
Źródło: Materiały prasowe
d1z5o6c

Tylko z Tobą” to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali, jakie emitowane są w polskiej telewizji. Historia skomplikowanego miłosnego trójkąta między Yigitem, Nur oraz Iclal powoli zmierza do finału. Zanim losy bohaterów się rozstrzygną, czeka ich jeszcze kilka emocjonujących doświadczeń.

„Tylko z Tobą” – co wydarzyło się w 160. odcinku?

W poprzednim epizodzie serialu Nur wróciła do sił po brutalnym ataku w więzieniu i stanęła wreszcie przed sądem. Sędzia zadecydował, że bohaterka nie może odpowiadać za potrącenie Merta, ponieważ została wcześniej odurzona. Kobietę oczyszczono z zarzutów. Po rozprawie bohaterka przyjechała do domu. Podczas rozmowy z Yigitem znów doszło do sprzeczki.

Elmas zostawiła dziecko w szpitalu pod opieką Dudu. Ku nieszczęściu młodej mamy Cahit podstępem porwał z porodówki swojego syna. Pod szpitalem na mężczyznę czekała Nazan. Gdy Elmas odkryła, co się stało, wpadła w szał.

„Tylko z Tobą” odcinek 161 – streszczenie epizodu

W 161. odcinku „Tylko z Tobą” Cahit i Nazan uciekną do wspólnie wynajętego mieszkania. Para będzie chciała wspólnie wychować porwane Elmas dziecko. Zrozpaczona matka wraz z rodziną przyjedzie do domu Kozanów. Tam poprosi Yigita, by pomógł jej odnaleźć Cahita. Mężczyzna zgadza się i zapewnia Elmas, że nie miał pojęcia o planach swojego brata.

d1z5o6c

Nur ma już dosyć mieszkania z Yigitem. Bohaterka postanawia się wyprowadzić. Elmas poprosi ją jednak, by została. Jak sama przyzna, w zaistniałej sytuacji rodzinna powinna trzymać się razem.

W tym samym czasie Yaren namawia Emina na wspólny wieczór.

„Tylko z Tobą” odcinek 161 – kiedy emisja?

Najnowszy odcinek „Tylko z Tobą” zostanie wyemitowany we wtorek 7 marca o godzinie 17:05 na antenie TVP2.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1z5o6c

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z5o6c
d1z5o6c