Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
06-03-2017 14:50

"Tylko z Tobą" odcinek 160 – rozprawa sądowa Nur. Cahit porwie dziecko Elmas!

W 160. odcinku „Tylko z Tobą” dowiemy się, czy Nur faktycznie jest winna potrącenia Merta. Bohaterka dojdzie do siebie po ataku w więzieniu i wstawi się na sali rozpraw. Ogromna tragedia spotka Elmas. Młoda matka zostawi swojego syna pod opieką babci. Nieuwagę kobiety wykorzysta Cahit, który uprowadzi dziecko. Co jeszcze wydarzy się w 160. odcinku „Tylko z Tobą”?

"Tylko z Tobą" odcinek 160 – rozprawa sądowa Nur. Cahit porwie dziecko Elmas!Źródło: Materiały prasowe
d166yy1
d166yy1

Przed nami epizod pełen emocji! „W tylko z Tobą” wreszcie rozstrzygnie się przyszłość Nur. Czy kobieta trafi na stałe do więzienia? Sąd przedstawi podczas rozprawy fakty, które rzucą zupełnie nowe światło na tę sprawę.

"Tylko z Tobą" odcinek 159 – co się wydarzyło?

W poprzednim odcinku „Tylko z Tobą” Nur trafiła do aresztu, gdzie miała oczekiwać na rozprawę. Za kratami bohaterka zostaje jednak zaatakowana i trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Jej życie uratował Yigit, który w tajemnicy przed ukochaną oddał dla niej krew. Dzięki temu Nur szybko wróciła do zdrowia. D

Na porodówce Nazan w tajemnicy odwiedziła synka Elmas i Cahita. Pech chce, że bohaterka wpadła na matkę dziecka. Z kolei Yaren i Yagmur pokłócili się o Emina. Elmas zaczęła mieć podejrzenia co do planów Cahita.

"Tylko z Tobą" odcinek 160 – streszczenie epizodu

Nur wreszcie staje przed sądem. Na sali oprócz niej pojawili się również cała rodzina, Faith, Aytul oraz Elmas. Przed budynkiem na ukochaną oczekuje z kolei Yigit.

d166yy1

Podczas rozprawy przedstawiono dowody na to, że Nur została odurzona, przez co nie może odpowiadać za potrącenie Merta. Kobita zostaje uniewinniona. Aytul nie może pogodzić się z tym faktem, dlatego też wszczyna awaturę.

Elmas wraca do szpitala, gdzie znajduje się jej synek. Dziecko zostało pod opieką babci. Wcześniej jednak Cahit wykorzystał nieuwagę kobiety i porwał malucha. Elmas wpada w szał. W szpitalu pojawia się adwokat Cahita, który przedstawia pewne dokumenty. Wskazują one, że Elmas wyraziła zgodę na to, by mężczyzna sprawował opiekę nad noworodkiem.

"Tylko z Tobą" odcinek 160 – kiedy emisja?

Kolejny odcinek serialu „Tylko z Tobą” zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 marca o godzinie 17:05 na antenie TVP2. Powtórkę będzie można obejrzeć dzień później o 12:35.

d166yy1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d166yy1