Trwa ładowanie...

TYLKO W WP. Zieliński o Cezarym Żaku w "Uchu prezesa": "Nie jestem taki płaczliwy!"

W najnowszym odcinku "Ucha prezesa" w roli Jarosława Zielińskiego zadebiutował Cezary Żak. Aktor w komiczny sposób przerysował postać polityka. Jak tę rolę odebrał sam minister?

TYLKO W WP. Zieliński o Cezarym Żaku w "Uchu prezesa": "Nie jestem taki płaczliwy!"Źródło: Facebook.com
dyu1jtb
dyu1jtb

Po raz pierwszy w "Uchu prezesa" pojawiła się postać Jarosława Zielińskiego. W serialu wiceminister MSWiA bardzo stresuje się wizytą u prezesa i w obecności pani Basi połyka garść tabletek na uspokojenie. W gabinecie ledwo może wydobyć z siebie głos. Prezes pyta go o problemy policji, a następnie wręcza mu dymisję. Zieliński jest zrozpaczony i nie wie, jak poradzić sobie w trudnej sytuacji.

Zapytaliśmy ministra, jak odebrał rolę zagraną przez Cezarego Żaka. Czy podobała mu się ta parodia?

- Jeszcze nie oglądałem odcinka, ale przedstawiono mi już, jak zostało to pokazane. Muszę powiedzieć, że to zupełnie błędna charakterystyka mojej osoby. Na pewno nie jestem tak strachliwy i płaczliwy. Na pewno też nie jestem tak kurczowo przywiązany do stanowiska i nie boję się jego straty - śmieje się minister Zieliński.

Minister zapewnia jednak, że umie się z siebie śmiać.

dyu1jtb

- Oczywiście mam do tego dystans, dlatego nie biegnę teraz do komputera, by obejrzeć ten odcinek "Ucha prezesa". Zobaczę sobie wieczorem w domu - wyznał nam minister Jarosław Zieliński.

Zobacz też: "Ucho Prezesa": Z jakim wyprzedzeniem są nagrywane odcinki?

dyu1jtb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyu1jtb