Tylko u Kuby Wojewódzkiego: Margaret mówi o uwielbieniu do suszarki

Tylko u Kuby Wojewódzkiego: Margaret mówi o uwielbieniu do suszarki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.05.2019 23:49, aktual.: 15.05.2019 08:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W programie "Kuba Wojewódzki" wyjątkowo pojawiło się aż trzech gości: aktorzy Adam Ferency i Lech Dyblik oraz wokalistka Margaret. Piosenkarka opowiedziała o swoim sprzęcie AGD, natomiast legendy kina podzieliły się anegdotami z planu.

Lech Dyblik: ”Żona od paru lat chce mnie wyciągnąć do Gruzji, ale mi się nie chcę”

Kuba Wojewódzki stwierdził, że w środowisku, w którym się obraca, Lech Dybnik funkcjonuje trochę jako “zaginiony członek The Rolling Stones".

- Też gram na gitarze - skwitował jedynie aktor.

Prowadzący dodał też, że z tego typu emploi, Dyblik mógłby zrobić wielką karierę na w krajach zachodnich.

- Panie, ale mi się nie chce nigdzie jeździć, naprawdę. Żona od paru lat próbuje mnie wyciągnąć do Gruzji, ale mi się nie chcę. Jak mam trochę wolnego, jadę w Beskid Niski i piję herbatę - skomentował Dyblik.

Adam Ferency: ”Nikt przytomny nie da pieniędzy na łysego, pozytywnego bohatera”

Adam Ferency opowiadał o tym, jak na przełomie historii polskiego kina, zmieniali się bohaterowie, którzy pełnili rolę protagonistów. Stwierdził, że od pewnego momentu odgrywał tylko czarne charaktery.

- Jak to powiedziała mi Agnieszka Holland: nikt przytomny nie da pieniędzy na łysego, pozytywnego bohatera. To się w filmie nie zdarza i nie ma co się łudzić - powiedział Ferency.

Wojewódzki stwierdził, że Piotr Fronczewski zaprzecza tej tezie.

- Fronczewski jest jedyny - dodał gość programu.

Lech Dyblik: ”Po siedmiu latach abstynencji wypiłem jedno piwo”

Lech Dyblik opowiedział o otrzymaniu propozycji zagrania we francuskim filmie po “francusku”. W międzyczasie brytyjski reżyser Malcolm McDowell organizował imprezę urodzinową, podczas której polski aktor usłyszał najlepszy komplement w swoim życiu.

- Na tej imprezie podszedł do mnie reżyser, spojrzał mi w oczy i powiedział "Lechu, jesteś świetnym aktorem". Ngdy nie usłyszałem czegoś takiego od polskich reżyserów - powiedział.

Po czym dodał, w jaki sposób świętował przyjęcia tak wspaniałego komplementu.

- Zrozumiałem, że na ten moment czekałem całe życie i postanowiłem to uczcić. Po 7 latach abstynencji wypiłem jedno piwo - dodał aktor.

Margaret: "Jestem uzależniona od suszenia się suszarką”

Na prośbę Margaret Adam Ferency przeczytał w poetycki sposób teksty z książeczki dodanej do trzeciego albumu wokalistki. Tekst dotyczył suszarki. Wojewódzki postanowił poruszyć ten temat.

- Pan Adam czytał tutaj o suszarce. Ty masz jakiś fetysz suszarki? - zapytał.

Margaret nawet nie zaprzeczała.

- Totalnie. Jestem uzależniona od suszarki, od suszenia się suszarką. Polecam - stwierdziła.

Wojewódzki zamierzał dowiedzieć się, na czym polega fenomen tego urządzenia. Wokalistka miała dla niego przygotowane argumenty.

- Suszarki to przede wszystkim dźwięk, który czilluje. Jak znajdowałeś się u mamy w brzuchu, to dźwięk, który głównie słyszałeś przez 9 miesięcy, należał do suszarki. Ponoć udowodniono, że to uspokaja. - odpowiedziała Margaret.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także