Trwa ładowanie...

Tylko jedno zadanie: przetrwać. Nowe reality-show Polsatu będzie hitem?

"Wyspa przetrwania" to nowy widowiskowy, pełen rywalizacji i morderczych wyzwań program. Polsat rozpoczyna właśnie castingi, w których wyłoni grupę śmiałków pragnących zmierzyć się z naturą, z własnymi słabościami oraz ze sobą nawzajem w ekstremalnych konkurencjach na jednej z dzikich wysp Australii i Oceanii.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tylko jedno zadanie: przetrwać. Nowe reality-show Polsatu będzie hitem?Źródło: Materiały prasowe
dxnc1om

"Wyspa przetrwania" to nowy przygodowy program typu reality-show w Polsce. Miejscem zmagań uczestników stanie się jedna z rajskich wysp na Pacyfiku. Spartańskie warunki i tropikalny klimat okażą się prawdziwym wyzwaniem dla każdego, kto będzie chciał przetrwać na niej jak najdłużej. Siła, intelekt, wytrwałość, umiejętność w pracy w grupie z pewnością pomogą przyszłym mieszkańcom wyspy w przetrwaniu na niej kilku tygodni.

Produkcja będzie wzorowana na amerykańskim reality-show "Survivor". Zasady programu są proste. Uczestnicy podzieleni są na dwie grupy. Zadaniem każdej z nich jest: przetrwać. Zawodnicy sami będą musieli zdobyć pożywienie i wodę oraz zadbać o dach nad głową. Co jakiś czas staną w szranki z drużyną przeciwną, aby wygrać immunitet. Konkurencje nie będą jednak należały do najłatwiejszych. Permanentny upał, wyczerpujące zmagania fizyczne i z każdym odcinkiem coraz większe zmęczenie - to tylko część z przeszkód, z jakimi przyjdzie się zmierzyć śmiałkom. Warto jednak pokonać własne słabości, bowiem na konto zwycięzcy trafi pokaźna nagroda (w amerykańskiej wersji wygrany otrzymał milion dolarów).

"Wyspa przetrwania" to światowa produkcja, która doczekała się jak dotąd 34 edycji w USA, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, 19 w Danii i ponad 20 we Francji. Łącznie program jest, lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie. W Polsce w 2004 roku emitowano podobny program, a mianowicie "Wyprawę Robinson". Reality-show prowadził wtedy Hubert Urbański, a zwyciężczynią została Katarzyna Dżyżdzyk.

dxnc1om

Zgłoszenia mailowe do programu "Wyspa przetrwania" należy przesyłać na adres: casting@wyspaprzetrwania.tv. Oprócz krótkiej notki o sobie, w której powinny się znaleźć podstawowe informacje takie jak: wiek kandydata, zawód, wykształcenie, pasje i miasto, z którego pochodzi, producenci zachęcają, aby uzasadnić, dlaczego kandydat chce przeżyć przygodę na egzotycznej wyspie. Do zgłoszenia trzeba również dołączyć trzy fotografie (portret, sylwetkę i zdjęcie w stroju kąpielowym).

Zobaczcie zwiastun programu "Wyspa przetrwania":

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dxnc1om
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxnc1om
dxnc1om