Trwa ładowanie...
d26llh2

Twórcy "Klanu" przeszli samych siebie. Grażynka uczy Maćka seksu na preclach

Z jednej strony jest to ulubiona telenowela polskich widzów, z drugiej - częsty obiekt kąśliwych żartów z fabuły i postaci. Nie da jednak zaprzeczyć, że robi furorę w sieci. Trudno przebić zwłaszcza ostatni odcinek, w którym przejęta Grażynka tłumaczy Maćkowi na preclach, skąd się biorą dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grażynka wyjaśnia, skąd biorą się dzieci
Grażynka wyjaśnia, skąd biorą się dzieci (Youtube.com)
d26llh2

Na YouTube pojawił się fragment ostatniego odcinka "Klanu", w którym Grażynka Lubicz postanowiła wprowadzić swojego syna w świat dorosłych. Pojawiła się ku temu okazja, bowiem w życiu Maćka pojawił się jego biologiczny ojciec. Przypomnijmy, że mężczyzna porzucił go, gdy chłopiec miał zaledwie kilka lat. Teraz wrócił z Kanady i za wszelką cenę pragnie odnowić kontakt z synem.

Zaniepokojona spotkaniem obu panów Grażynka zdecydowała się wyjaśnić zdezorientowanemu Maćkowi, kim jest biologiczny ojciec i skąd tak naprawdę biorą się dzieci. Jak najłatwiej to wyjaśnić? Bohaterka bez chwili zastanowienia chwyciła za precle i rozpoczęła proces uświadamiania dorosłej już pociechy.

- Powiedzmy, że ty jesteś preclem. Ten pan to jakby mąka, ale czy z samej mąki może powstać precel?

d26llh2

- Nie - odpowiedział elokwentnie Maciek.

- No właśnie. To kto jest najważniejszy? - brnęła dalej Lubicz.

- Sprzedawca drożdży?

- Najważniejszy jest piekarz. No i takim piekarzem, który cię upiekł, jest twój tata Rysiek. Powiedzmy, że ja to piec. Najpierw takim piecem była mama, która cię urodziła, a potem ja ją zastąpiłam - tłumaczyła cierpliwie Grażynka.

d26llh2

Te kilkadziesiąt sekund wystarczyło, aby internauci znaleźli kolejną pożywkę do żartów. Przekonuje was ten sposób edukacji?

d26llh2

Podziel się opinią

Share
d26llh2
d26llh2