Trwa ładowanie...
d4ia4zs

"Klan" znów obiektem żartów. Kuriozalna scena!

Z jednej strony jest to ulubiona telenowela polskich widzów, z drugiej - częsty obiekt kąśliwych żartów z fabuły i postaci. Nie da jednak zaprzeczyć, że robi furorę w sieci. Zobaczcie, co zauważył jeden z czujnych internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Klan"
Kadr z serialu "Klan" (Twitter)
d4ia4zs

Na Twitterze pojawił się fragment jednego z odcinków "Klanu", w którym Jacek, niewątpliwie sfrustrowany, żali się Rafalskiemu na życiowe niepowodzenia. Psycholog ze spokojem wysłuchuje monologu, pozwalając koledze wyrzucić z siebie wszystkie żale. Być może nie byłoby w tej scenie nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Borecki w tym samym czasie wyładowywał swoją złość... na filecie z kurczaka.

Oglądając tę nierówną walkę z mięsem, trudno nie parsknąć śmiechem. Powagi sytuacji nadaje jednak pełna dramaturgii melodia w tle i przerażone twarze pozostałych członków rodziny. Na szczególną uwagę zasługuje również praca kamery, dzięki której dokładnie widzimy emocje, jakie targają Jackiem i to, w jakim stanie pod koniec sceny jest filet. Te kilkadzisiąt sekund wystarczyło, aby internauci znaleźli kolejną pożywkę do żartów. Zobaczcie sami!

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d4ia4zs

Podziel się opinią

Share

d4ia4zs

d4ia4zs