Trwa ładowanie...

"Klan" znów obiektem żartów. Kuriozalna scena!

Z jednej strony jest to ulubiona telenowela polskich widzów, z drugiej - częsty obiekt kąśliwych żartów z fabuły i postaci. Nie da jednak zaprzeczyć, że robi furorę w sieci. Zobaczcie, co zauważył jeden z czujnych internautów.

Share
"Klan" znów obiektem żartów. Kuriozalna scena!
Źródło: Twitter
d2vnx8o

Na Twitterze pojawił się fragment jednego z odcinków "Klanu", w którym Jacek, niewątpliwie sfrustrowany, żali się Rafalskiemu na życiowe niepowodzenia. Psycholog ze spokojem wysłuchuje monologu, pozwalając koledze wyrzucić z siebie wszystkie żale. Być może nie byłoby w tej scenie nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Borecki w tym samym czasie wyładowywał swoją złość... na filecie z kurczaka.

Oglądając tę nierówną walkę z mięsem, trudno nie parsknąć śmiechem. Powagi sytuacji nadaje jednak pełna dramaturgii melodia w tle i przerażone twarze pozostałych członków rodziny. Na szczególną uwagę zasługuje również praca kamery, dzięki której dokładnie widzimy emocje, jakie targają Jackiem i to, w jakim stanie pod koniec sceny jest filet. Te kilkadzisiąt sekund wystarczyło, aby internauci znaleźli kolejną pożywkę do żartów. Zobaczcie sami!

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2vnx8o

Podziel się opinią

Share
d2vnx8o
d2vnx8o