Trwa ładowanie...
d1efap1

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zachwycająca Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak

Ewelina Lisowska co tydzień zachwyca fanów metamorfozami w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Tym razem piosenkarka wcieliła się w polską diwę, Edytę Górniak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zachwycająca Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zachwycająca Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak (Materiały prasowe)
d1efap1

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak w piosence "To nie ja"

Ewelina Lisowska jest jedną z gwiazdy, które występują w 12. edycji popularnego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Piosenkarka co tydzień wciela się w nową gwiazdę estrady i idzie jej całkiem nieźle. Niestety nie obyło się bez kontrowersji wokół 28-latki, kiedy została oskarżona o rasizm, a w internecie na Lisowską wylało się wiadro hejtu.

Już w tę sobotę na scenie programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zobaczymy, jak wokalistka przeistoczy się w Edytę Górniak. Wykona najważniejszą piosenkę w karierze diwy, czyli "To nie ja!".

d1efap1

Po ogłoszeniu wyników losowania, Lisowska nie ukrywała tremy i w rozmowie z Maciejem Dowborem od razu stwierdziła, że będzie to dla niej gigantyczne wyzwanie.

– Nieprawdopodobny [talent]! Chyba wyżej się już nie da wycelować – mówi Ewelina. I dodaje: – Ma takie możliwości wokalne, że ja naprawdę boję się aż jej dotknąć.

– Problem jest podwójny, bo nie dość, że dotykasz Edyty Górniak, to dotykasz jej najważniejszej piosenki w karierze – uzupełnia Maciek. Czy utwór Edyty Górniak "To nie ja!" naprawdę jest taki trudny dla utalentowanej wokalistki?

– W mojej wersji na pewno to będzie jakoś tak skrojone (…), co jest najciekawsze – ona nigdy nie śpiewa jej tak samo. Tak wspaniale bawi się głosem – to jest coś niesamowitego, ale zawsze masz to wrażenie WOW – podkreśla Ewelina. I reasumuje: – Trzeba to dobrze zaśpiewać – to raz, a dwa – trzeba to zrobić bardzo magicznie! „E” jak Ewelina, „E” jak Edyta i „E” jak Ewa! Czy będzie magicznie?

d1efap1

Zobaczcie fragment występu Eweliny Lisowskiej w programie "Twoja twarz brzmi znajomo":

d1efap1

Podziel się opinią

Share

d1efap1

d1efap1