"Twoja twarz brzmi znajomo": widzowie nie zgadzają się z werdyktem. Mają swojego faworyta

Katarzyna Ucherska wygrała odcinek "TTBZ" jako Michael Jackson
Katarzyna Ucherska wygrała odcinek "TTBZ" jako Michael Jackson
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | MACIEJ ZAWADA

08.10.2022 12:12, aktual.: 08.10.2022 13:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatni odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" wzbudził wśród widzów sporo emocji. Bynajmniej nie tylko dlatego, że uczestnikom przyszło się zmierzyć z prawdziwymi muzycznymi ikonami. Fani nie zgadzają się z werdyktem i mają swojego faworyta.

Zwyciężczynią ostatniego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo" została Katarzyna Ucherska. Wystąpiła jako Michael Jackson z utworem "Bad". Niewątpliwie odegrała tę rolę brawurowo. Nie chodziło w końcu tylko o skopiowanie wizerunku czy naśladowanie głosu. Ucherska nie tylko zaśpiewała utwór, ale wykonała też choreografię dobrze znaną z teledysku. Występem mocno zaimponowała jurorom.

– To, co tutaj zrobiłaś, to pokazałaś wielką klasę. To jest w ogóle niewiarygodne, żeby w tydzień zrobić dobrze Michaela Jacksona. To jest gościu, który był absolutnie niepowtarzalny, w związku z czym, to jest ciężkie do wykonania. Kłaniam ci się w pas, bo w tym czasie zrobić to, co zrobiłaś to jest mission impossible – komentował Michał Wiśniewski.

Kasia Ucherska nie tylko zgarnęła wysokie oceny od jury. Jej show docenili też koledzy z programu. W efekcie triumfowała, a nagrodę przeznaczyła na rzecz Sądeckiego Hospicjum. Fani jednak nie do końca zgadzają się z werdyktem w odcinku. W komentarzach wskazują, że faworytem był kto inny.

Niemałe wrażenie zrobił Janusz Radek jako Prince, wykonując "Purple Rain". Aktor i wokalista oczarował całą ekipę jurorów. Wszyscy wstali, nie przestawali klaskać i nie mogli przebić się z ocenami, bo Robert Janowski nie przestawał okazywać zachwytu. – Ja nie usiądę, póki ty nie usiądziesz na kanapach. To było epickie, to było wielkie, tu się wszystko zgadzało. Genialne! - mówił.

Janusz Radek oczarował widzów jako Prince
Janusz Radek oczarował widzów jako Prince© Polsat | MACIEJ ZAWADA

I to właśnie Radka widzowie wskazują jako zwycięzcę. "Prince był najlepszy", "Hm, spodziewałam się raczej wygranej Prince'a lub Urszuli Dudziak", "Występ Kasi był naprawdę fajny, ale Prince był o wiele lepszy i to on powinien dziś wygrać", "Gratulacje dla zwyciężczyni — świetny występ. Zdecydowanie Janusz Radek był dziś moim numerem jeden" - piszą w komentarzach. A wy co sądzicie? Kto podobał się wam najbardziej?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także