Trwa ładowanie...

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": tysięczna metamorfoza w programie. Mamy zdjęcia

W 11. półfinałowym odcinku programu Jeremi Sikorski wciela się w jedną z największych gwiazd muzyki pop - Katy Perry. Będzie to tysięczny występ na najbardziej wymagającej scenie w Polsce. Czy 20-letni piosenkarz i aktor podoła wyzwaniu?

Share
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": tysięczna metamorfoza w programie. Mamy zdjęcia
Źródło: Fot. M. Zawada
d1l3zv3

Można powiedzieć, że Jeremi Sikorski jest już ekspertem od kobiecych ról. W 2. odcinku wystąpił jako Dua Lipa, a w 6. jako Izabela Trojanowska wygrał odcinek. Teraz znowu musiał wejść w buty znanej piosenkarki i wykonać jej przebój "Swish Swish". Przed programem Sikorski opowiedział, z jakimi trudnościami musiał się uporać na scenie.

Obejrzyj: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Ewelina Ruckgaber jako Scooter

– Katy Perry ma głos piersiowy, czyli dla mnie jako mężczyzny, ciężko jest zaśpiewać i uzyskać barwę kobiecą, bo używam tych rezonatorów, które są męskie u mnie i to jest największe wyzwanie dla mnie. Staram się (...), by ten głos był jasny – mówił młody artysta Maćkowi Dowborowi. Jednak nie tylko wokal amerykańskiej gwiazdy pop jest wyzwaniem dla Jeremiego. Na sugestię Dowbora, że "trzeba będzie pokręcić nóżką", Sikorski odpowiedział:

d1l3zv3

– Ona w tym swoim ruchu jest taka hip-hopowa. Bardzo gestykuluje, ma niskie kolana. Ona jest jak facet. A ja muszę być jak facet, który staje się kobietą – mówił Sikorski. A razem z Dowborem doszli do wniosku, że wręcz "jak facet, który stał się kobietą, która nie podkreśla swojej kobiecości".

Fot. M. Zawada
Źródło: Fot. M. Zawada

Jak Jeremi wypada jako Katy Perry? Zobaczcie na zdjęciach. Obok Jeremiego widzimy drag queen Papinę McQueen – znaną z programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Wyjątkowy występ Jeremiego Sikorskiego oceni też gość specjalny – Kazik Mazur, który w zastępstwie za Kacpra Kuszewskiego zasiądzie w fotelu jurora.

Oglądaj "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w sobotę 16 listopada o godzinie 22:10 w Polsacie.

d1l3zv3

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l3zv3
d1l3zv3