Trwa ładowanie...

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kim jest Jeremi Sikorski?

W sobotę wystartowała najnowsza edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Najmłodszym uczestnikiem show jest 20-letni Jeremi Sikorski. Co o nim wiemy?

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kim jest Jeremi Sikorski?Źródło: Materiały prasowe
d4lrn0l
d4lrn0l

"Twoja twarz brzmi znajomo" to rozrywkowy show Polsatu. W sobotę 7 września wystartowała 12. edycja programu, w którym tym razem z muzycznymi ikonami zmierzą się m.in. Łukasz Zagrobelny, Ewelina Lisowska czy Robert Koszucki.

Najmłodszym uczestnikiem programu "Twoja twarz brzmi znajomo" jest Jeremi Sikorski, który ma zaledwie 20 lat. Utalentowany chłopak swoim wykonaniem piosenki "Sugar" Maroon 5 uwiódł Małgorzatę Walewską. Kim jest utalentowany wokalista?

Jeremi Sikorski — kim jest?

Jeremi Sikorski urodził się w 1999 r. W wieku 6 lat zaczął występować w Teatrze Muzycznym Roma. Talent wokalny Jeremiego Sikorskiego mogliśmy podziwiać w "Akademii pana Kleksa" czy "Aladynie JR".

Co ciekawe, wokalista wydał trzy albumy studyjne: "Otwórz się na świat" (2015), "Odetchnij" (2016) oraz "Soon" (2018). W sieci są dostępne teledyski do piosenek wykonywanych przez Jeremiego Sikorę. Są to: "Bez niej nie byłoby nas", "Chodź", "Uwierz w nas", "Nie uciekam" oraz "Spełniaj marzenia", którą śpiewa razem z Sylwią Przybysz, Arturem Sikorskim oraz Sylwią Lipką.

d4lrn0l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lrn0l