WP

Twoja twarz brzmi znajomo: show odkrywa kolejne karty. Antek Smykiewicz wśród uczestników

Przed Antkiem Smykiewiczem kolejne wyzwanie. Piosenkarz ma pojawić się w nadchodzącej edycji muzycznego show Polsatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Twoja twarz brzmi znajomo: show odkrywa kolejne karty. Antek Smykiewicz wśród uczestników
(East News)
WP

Nadchodząca edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" nabiera kształtów. W mediach pojawia się coraz więcej doniesień, kto może znaleźć się w gronie uczestników. Jak informuje "Fakt", na scenie show ma wystąpić Antek Smykiewicz. Wokalista dał się poznać widzom w 2011 r. jako uczestnik "The Voice of Poland". Po sukcesie w talent show TVP, próbował swoich sił w innym programie. Widzowie Polsatu zobaczyli go w 2014 r. w siódmej edycji "Must Be The Music", w której dotarł do półfinału.

Równocześnie wokalista rozwijał karierę muzyczną. W 2015 r. wydał swój debiutancki singiel "Pomimo burz", który z powodzeniem podbijał radiowe listy przebojów. Rok później ukazał się pełnowymiarowy album "Nasz film".

WP

Później pojawił się w innym rozrywkowym show stacji, tym razem próbując swoich sił na parkiecie. Niestety w "Tańcu z gwiazdami", mimo że miał utalentowaną partnerkę i nauczycielę, Agnieszkę Kaczorowską, odpadł w drugim odcinku.

Teraz, jak informuje "Fakt", wokalista znów zagości na ekranach. Tym razem jako uczestnik 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", która trafi na antenę Polsatu wiosną. Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca seria będzie prezentować wysoki muzyczny poziom.

WP

W show wg "Tele Tygodnia" ma wystąpić m.in. Katarzyna Dąbrowska, która spełnia się zarówno jako aktorka i wokalistka. Magazyn "Party" donosił z kolei o tym, że wśród uczestników znaleźli się Elżbieta Romanowska, Staszek Karpiel-Bułecka i znzna z "M jak miłość" Iga Krefft. Będziecie oglądać nową edycję "Twoja twarz brzmi znajomo"?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP