Trwa ładowanie...

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Ewelina Lisowska uchyla rąbka tajemnicy. Pokazała zdjęcia z charakteryzacji

Niebawem zobaczymy Ewelinę Lisowską w nie jednej, ale kilku nowych odsłonach. Jak widać, sama nie może się już doczekać muzycznych wyzwań.

Share
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Ewelina Lisowska uchyla rąbka tajemnicy. Pokazała zdjęcia z charakteryzacji
Źródło: ONS.pl
d2k7da2

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wciąż cieszy się na tyle dużą popularnością wśród widzów, że Polsat zdecydował o zrealizowaniu kolejnej, 12. już edycji programu. Ciekawym tego, kto jeszcze mógłby wystąpić w rozrywkowym show, z pomocą przyszła Ewelina Lisowska.

Piosenkarka nie tylko potwierdziła swój udział w programie, ale zamieszczając zdjęcie, uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, z kim będzie rywalizować na scenie. Jak się okazuje, wśród uczestników zobaczymy m.in. dwójkę aktorów dobrze znanych z serialu "Na dobre i na złe": Roberta Koszuckiego i Emilię Komarnicką-Klynstrę oraz Łukasza Zagrobelnego.

Ewelina Lisowska ma już spore doświadczenie pracy w realizowanych z rozmachem programach. Była w końcu finalistką "X Factor" i próbowała swoich sił na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

d2k7da2

Teraz połączy obie umiejętności i będzie wcielać się w największe gwiazdy muzyki rozrywkowej. Jak widać, sama nie kryje ekscytacji nowym wyzwaniem. Znów pokazała zdjęcie zza kulis, oczywiście nie zdradzając, w kogo już przyszło jej się w cielić. Pierwsze zdjęcia z charakteryzacji robią wrażenie!

Jesteście ciekawi nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

ZOBACZ WIDEO: Ekskluzywny Menel narzeka na TTBZ: "Największą trudnością jest wejście w daną osobę"

d2k7da2

Podziel się opinią

Share
d2k7da2
d2k7da2