Trwa ładowanie...

"Twoja twarz brzmi znajomo": Ewelina Lisowska i Łukasz Zagrobelny wśród uczestników nowej edycji. Znamy wszystkich

Ewelina Lisowska i Łukasz Zagrobelny wezmą udział w 12. edycji show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Ujawniono też nazwiska pozostałych uczestników, jury i prowadzących program.

"Twoja twarz brzmi znajomo": Ewelina Lisowska i Łukasz Zagrobelny wśród uczestników nowej edycji. Znamy wszystkichŹródło: Materiały prasowe
d2dui89
d2dui89

"Twoja twarz brzmi znajomo": Ewelina Lisowska i Łukasz Zagrobelny uczestnikami show

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, w 12. edycji programu Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" wystąpi 8 artystów. Najbardziej znanymi są Ewelina Lisowska i Łukasz Zagrobelny. Pozostali to Robert Koszucki, Adam Strycharczuk, Ewelina Ruckgaber, Emilia Komarnicka-Klynstra, Jeremi Sikorski i Katarzyna Ptasińska.

"Twoja twarz brzmi znajomo": Skład jury i prowadzących program

Zmianie nie ulegnie skład jurorów show. Występy oceniać będą Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka i Kacper Kuszewski. W tym składzie zasiadają w jury od 9. edycji. Walewska i Królikowski są od samego początku, Skrzynecka dołączyła w 2. edycji (występowała w 1.), a Kuszewski właśnie w 9 (brał udział w 8.).

ZOBACZ TEŻ: Ewelina Lisowska oburozna tym, że Pudelek się z nią skontaktował, by rozwiać plotki

Bez zmian pozostaje też skład prowadzących program. Duet ten tworzą od samego początku Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

"Twoja twarz brzmi znajomo" to program, w którym gwiazdy wcielają się w znanych wykonawców muzycznych, naśladując nie tylko ich śpiew i ruch sceniczny lub choreografię z teledysku. Wróci na ekrany telewizorów we wrześniu. Nowa edycja ma liczyć 12 odcinków.

d2dui89
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dui89