Trwa ładowanie...

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Emilia Komarnicka-Klynstra jako Edyta Geppert. Ma duże szanse na triumf

W wielkim finale 12. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Emila Komarnicka–Klynstra wystąpi jako Edyta Geppert. Wykona jeden z największych hitów wokalistki "Jaka róża, taki cierń". Sama mogła wybrać sobie artystę, w jakiego się wcieli.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Emilia Komarnicka-Klynstra jako Edyta Geppert. Ma duże szanse na triumfŹródło: Materiały prasowe
d32tc4x
d32tc4x

Emilia Komarnicka-Klynstra dotarła do finału programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Awans do ostatniego odcinka dał jej duży przywilej - mogła sama zdecydować, w którego artystę chce się wcielić. Zdecydowała, że wystąpi jako Edyta Geppert i zaśpiewa jej utwór "Jaka róża, taki cierń". Piosenka podbiła serca publiczności podczas festiwalu w Opolu w 1984 r.

– Chciałam się w jakimś sensie pożegnać i postawić na treść – to jest bardzo bliskie mi i artystce, którą wybrałam - stwierdziła.

– Największym wyzwaniem jest jej ogromna siła wewnętrzna, która tworzy atmosferę magii. Ona za każdym razem z tak ogromnym skupieniem wychodzi na scenę, jakby wnosiła to, o czym chce opowiadać i rozmawiać z publicznością - dodała.

d32tc4x

Finałowy odcinek 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w sobotę 23 listopada o godz. 22:15 w Polsacie.

Zobaczcie fragment finałowego występu Emilii Komarnickiej-Klynstry

Waszym zdaniem podołała wyzwaniu?

d32tc4x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32tc4x