Rozrywka"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Emilia Komarnicka-Klynstra jako Dolly Parton. "Nadal ma tę samą radość"

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Emilia Komarnicka-Klynstra jako Dolly Parton. "Nadal ma tę samą radość"

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Emilia Komarnicka-Klynstra jako Dolly Parton. "Nadal ma tę samą radość"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

30.10.2019 16:07, aktual.: 30.10.2019 20:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Emilia Komarnika-Klynstra w programie Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wcieliła się w wokalistkę country Dolly Parton. Aktorka nie miała łatwego zadania, ponieważ Amerykanka była swego czasu ikoną kobiecości. Zobaczcie, jak jej poszło.

Emilia Komarnicka-Klynstra dostaje w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" naprawdę duże wyzwania. Niedawno wcieliła się w triumfatorkę Eurowizji w 2018 r. Nettę. Teraz przyszła pora na ikonę muzyczną USA z dawnych lat, Dolly Parton.

Aktorka miała do zaśpiewania utwór "9 To 5". Wymagał on odpowiedniej stylizacji, wyćwiczenia strun głosowych i ruchu scenicznego zbliżonego do amerykańskiej gwiazdy, a to łatwe nie było. – Dolly jest z jednej strony bardzo kierunkowa, jak laser, w tej wysokości sprecyzowana, z drugiej strony rozpłaszczona, z trzeciej strony bardzo konkretna, a z tej siódmej bardzo rozwibrowana – rozwodziła się polska artystka w rozmowie z Maciejem Dowborem.

– Wiesz, oglądałam jej koncerty, teraz z 2014 roku i ona nadal ma tę samą czystą radość ze spotkania z widzem i z muzyki, którą robi - dodała.

Zobaczcie fragment występu Emilii Komarnickiej-Klynstry w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dolly Parton mogłaby być zachwycona, że ktoś ją tak dobrze naśladuje.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także