Trwa ładowanie...

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": co wydarzyło się w 9. odcinku?

Znamy kolejnych artystów Sylwestrowej Mocy Przebojów. To Captain Jack - jak w rozmowie z Adamem Strycharczukiem ujawnił Maciek Dowbor w 9. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Co jeszcze się wydarzyło?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": co wydarzyło się w 9. odcinku?Źródło: polsat, fot: M. Zawada
d2b29dc
d2b29dc

W 9. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jako pierwszy w roli Franky'ego Gee z Captain Jacka wystąpił Adam Strycharczuk.
- Dzisiaj zniknąłeś. Nie widać cię ani grama ani w wyglądzie, ani w ruchu, ani w barwie głosu, ani w takiej energii jaką wniosłeś na scenę. (...) Super, bardzo dobrze, gratuluję! - powiedział Kacper Kuszewski.

ZOBACZ WIDEO: Olga Szomańska o współpracy z Piotrem Rubikiem

Jeremi Sikorski wcielił się w Ronniego Ferrari w hicie "Ona by tak chciała".
– Czasami jednak pewne ruchy zdradzały to, że masz nieprawdopodobną muzykalność. To po prostu siedzi w tobie i widać było, że to hamowałeś – mówiła Małgorzata Walewska.

Łukasz Zagrobelny wcielił się w Shirley Bassey w "Goldfinger”.
– Roztoczyłeś tutaj taką iluzję nieprawdopodobną i taki czar wielkości postaci. (...) Nie pobrzmiewał tam nigdzie twój męski tembr głosu. I jeszcze jedna wisienka na torcie niesamowita uwodzicielska kobiecość – chwaliła Łukasza Kasia Skrzynecka.

d2b29dc

Kasia Ptasińska wylosowała "Tones And I” w "Dance Monkey".
– Barwowo bardzo byłaś blisko oryginału, troszeczkę wychodziłaś poza tonację, przewyższałaś co mnie zaskoczyło. (...) I fajnie jak zwykle – podsumowała wykonanie Małgorzata Walewska.

polsat
Źródło: polsat, fot: M. Zawada

Robert Koszucki wcielił się w Johna Lennona w utworze "Stand By Me".
– Naprawdę to się bardzo udało świetnie, Robert, świetnie – powiedziała Kasia Skrzynecka.

Ewelina Lisowska zamieniła się w Justynę Steczkowską w piosence "Za karę".
– Nie mam słów naprawdę, ja pamiętam, jak Justyna śpiewała, ale teraz, to co dzisiaj prezentujesz sobą, to jest majstersztyk naprawdę – zachwycał się występem Eweliny Paweł Królikowski.

polsat
Źródło: polsat, fot: M. Zawada

Ewelina Komarnicka-Klynstra przeistoczyła się w królową country Dolly Parton i zaśpiewała "Nine To 5".
– Od momentu wejścia już nas kupiłaś tutaj – stwierdziła Małgorzata Walewska a Kasia Skrzynecka dodała: - Po raz kolejny fantastycznie wykonane zadanie aktorskie, bo naprawdę byłaś Dolly Parton.

d2b29dc

Ewelina Ruckgaber wcieliła się w Maćka Maleńczuka i wykonała "Dawna dziewczyno".
– Cały początek piosenki, klimat – Kasia Skrzynecka była zachwycona występem Eweliny. Kacprowi podobał się też moment improwizacji, który jego zdaniem był "od strony muzycznej, energetycznej w pewien sposób najsilniejszym punktem występu, tak dobrze się tego słuchało".

Po głosowaniu jurorów prowadził Łukasz Zagrobelny, tuż za nim uplasowała się Ewelina Ruckgaber, trzecia była Ewelina Lisowska.

Decyzją uczestników zgromadziwszy 51 punktów 9. odcinek wygrała Ewelina Lisowska. Swoją nagrodę, czek na 10 tysięcy złotych, przekazała Milickiemu Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.

polsat
Źródło: polsat, fot: M. Zawada

A już w kolejnym odcinku: Kasia Ptasińska – Britney Spears, Robert Koszucki – Bogdan Łyszkiewicz, Chłopcy z placu broni, Jeremi Sikorski – Kamil Bednarek, Adam Strycharczuk – Katie Mehlua, Emilia Komarnicka – Klynstra – Jon Bon Jovi, Łukasz Zagrobelny – David Paich, Toto, Ewelina Ruckgaber – Dan Reynolds, Imagine Dragons, Ewelina Lisowska – Christina Aguilera.

d2b29dc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b29dc