Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
ttbz
16-09-2018 09:15

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Cleo szalała na scenie, ale to nie ona wygrała

Za nami drugi odcinek rywalizacji między gwiazdami wcielającymi się w... inne gwiazdy. Jak zwykle świetnie spisali się uczestnicy show, ale i osoby odpowiedzialne za niezwykłe przemiany celebrytów. Co działo się na scenie?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Cleo szalała na scenie, ale to nie ona wygrałaŹródło: Materiały prasowe
d3r35zz
d3r35zz

W drugim odcinku show oczywiście emocji nie zabrakło. Michalina Sosna wcieliła się w Cleo w przeboju "Łowcy gwiazd". – Fantastycznie zrobiłaś i barwę głosu Cleo i manierę wypowiadania sylab. Cleo bardzo świadomie, mam wrażenie, w tej piosence wypowiada te sylaby, żeby one nie do końca brzmiały jak polski język (…). Wyszło to świetnie i tym milszy miałam odbiór dobrze zatańczonej choreografii – mówiła Kasia Skrzynecka.

TTBZ Materiały prasowe
TTBZ Źródło: Materiały prasowe

Mateusz Ziółko wylosował Andrzeja Rybińskiego w piosence "Nie liczę godzin i lat". – Cudnie było, naprawdę. Chciałem serdecznie pozdrowić twoją mamę. Słyszałem, że jest moją fanką. Gratuluję syna – mówił Andrzej Rybiński, który był gościem programu.

– Wszedł uśmiech i to był ten uśmiech, o który chodziło. Absolutnie miałeś prawdę w tym uśmiechu. Barwę masz troszeczkę ciemniejszą, ale udało ci się uchwycić wszystkie niuanse, te zaśpiewy na długich samogłoskach i też taką interpretację, która polega na daleko idącej powściągliwości. Gratuluję, bardzo piękny występ – oceniła Małgorzata Walewska.

TTBZ Materiały prasowe
TTBZ Źródło: Materiały prasowe

Boogie z Łobuzów stał się Marcinem Millerem w hicie lat 90. "Chłop z Mazur". – Udała ci się rzecz bardzo trudna. Tam trzeba było złapać ducha - ducha tej zabawy, ducha tej muzyki i to się udało fantastycznie. A jednocześnie udało ci się w jakiś cudowny sposób złapać tę barwę głosu, jednak dosyć różną. On ma jaśniejszą, lżejszą (…). Mam wrażenie, że Boogiemu to po prostu w duszy grało – stwierdził Kacper Kuszewski.

TTBZ Materiały prasowe
TTBZ Źródło: Materiały prasowe

Rafał Szatan przeistoczył się w Tanitę Tikaram. Zaśpiewał "Twist In My Sobriety". – Miałem poczucie od twojego pojawienia się na scenie, że taka fala smutku i melancholii, która jest dla mnie w tej piosence po prostu weszła tutaj z tobą (…). To nie jest wokalistka, która zaczarowuje swoją techniką, ona zaczarowuje głębią wewnętrznego przeżycia. I to jest u niej autentyczne (…). I u ciebie myśmy też wierzyli. To było bardzo trudne i to jest twój wielki sukces – powiedział Kacper Kuszewski.

TTBZ Materiały prasowe
TTBZ Źródło: Materiały prasowe

Marek Molak przeszedł transformację w Phila Collinsa w "In The Air Tonight". – Jestem pod ogromnym wrażeniem tego występu, bo poziom koordynacji, poziom tego emocjonalnego przeżycia, które w tobie było tak mnie zaskoczyły. Nie wypadłeś z roli, z klimatu. Nie straciłeś ani na chwilę tego Phila Collinsa z celownika. Te bębny ci nie odjechały, a ja poniekąd jestem fanem takich wariatów – chwalił aktora Paweł Królikowski.

TTBZ Materiały prasowe
TTBZ Źródło: Materiały prasowe

Katarzyna Maciąg wcieliła się w Wiesława Michnikowskiego w utworze "Addio pomidory". – Kasieńko oprócz zadań aktorskich, czyli mimiki bardzo charakterystycznej, tu się nie ma o co zaczepić wokalnie. Nie możesz tego kobiecego, nawet dziewczęcego głosu ukryć pod żadną chrypą, żadnym rockowym wydarciem z paszczy. Tu nie ma po prostu za co się schować. Dzisiaj na tyle, na ile kobieta mogłaby zrobić Wiesława Michnikowskiego, zrobiłaś go ślicznie – mówiła Kasia Skrzynecka.

TTBZ Materiały prasowe
TTBZ Źródło: Materiały prasowe

Ada Kalska stała się Kim Wilde w hicie "You Came". – Występ uważam za bardzo udany i bardzo pięknie zaśpiewałaś, co dla mnie się liczy - powiedziała Małgorzata Walewska.

TTBZ Materiały prasowe
TTBZ Źródło: Materiały prasowe

Honorata Skarbek przeistoczyła się w Justina Biebera. – Przyznaję się, że trochę się już nie łapię na ten nowy świat komunikacji blogowej, wiem też dla ciebie ma to ogromne znaczenie. Z drugiej strony widzę potem jak ktoś tak syntetyczny w pewnym sensie, potrafi w sposób rzeczywisty wejść na scenę, wlać tę swoją osobowość w tę foremkę Justina Biebera i nadać naprawdę życia i ducha, że się na to patrzy i ja ci wierzę. Zastanawiam się tylko, czy odmawiasz ten różaniec, który masz na szyi, żeby ci się kariera utrzymała – żartował Paweł Królikowski.

Jurorzy nie byli jednogłośni. Po ich głosowaniu prowadził Rafał Szatan, dwa punkty mniej czyli 29 miał Marek Molak a 25 Mateusz Ziółko. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka został Rafał Szatan. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji SOS Wioski Dziecięce. A za tydzień: Andrzej Krzywy (De Mono)
, David Hidalgo (Los Lobos)
, Afric Simone, Liam Gallagher (Oasis), Maggie Reilly, Halina Kunicka, Grzegorz Hyży, Bono (U2).

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3r35zz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r35zz