Trwa ładowanie...

TVP znalazła tymczasowego zastępcę Marzeny Paczuskiej. Ewa Bugała wciąż ma szansę na jej stanowisko

Ważą się losy szefowej "Wiadomości" w TVP. Po tym, jak została wysłana na przymusowy urlop, jej zastępcą został Grzegorz Pawelczyk. Nie wiadomo jednak, kto będzie zarządzał programem w najbliższej przyszłości.

TVP znalazła tymczasowego zastępcę Marzeny Paczuskiej. Ewa Bugała wciąż ma szansę na jej stanowiskoŹródło: Youtube.com
d49wnfs
d49wnfs

Jak już informowaliśmy, Marzena Paczuska, szefowa "Wiadomości" została oddelegowana na dwutygodniowy przymusowy urlop (tutaj przeczytasz więcej na ten temat)
. Nadzór nad redakcją "Wiadomości" przejęło teraz kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, tymczasowym zastępcą Paczuskiej został Grzegorz Pawelczyk, wicedyrektor TAI. Wciąż nie wiadomo jednak, kto za dwa tygodnie będzie zarządzać redakcją "Wiadomości". Niewykluczone, że kandydatką na to stanowisko jest Ewa Bugała.

- Celem tego jest sprawdzenie, jak TAI poradzi sobie z "Wiadomościami" oraz czy będzie opór przed ewentualnym odwołaniem Paczuskiej po jej powrocie z urlopu - podaje serwis.

Przypomnijmy, że Grzegorz Pawelczyk od stycznia ub.r. był wydawcą "Wiadomości" w TVP1, a wcześniej wiceszefem "Teleexpressu". Od 1 czerwca 2008 roku pracował jako kierownik serwisu informacyjnego w TVP Info. Z końcem kwietnia 2008 roku odszedł z "Wprost", gdzie pracował jako wicenaczelny, a wcześniej jako dziennikarz śledczy i kierownik działu krajowego (z tygodnikiem związany był od 1997 roku). W 2006 roku na kilka miesięcy przeszedł do "Życia Warszawy" - był tam zastępcą redaktora naczelnego.

Zobacz także: Szefowa "Wiadomości" wysłana na przymusowy urlop. Będą zmiany w TVP?

d49wnfs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49wnfs