Trwa ładowanie...
31-01-2017 21:24

TVP zaskoczyła wszystkich i nie transmitowała Telekamer. Co na to Torbicka?

Grażyna Torbicka jest wyjątkowo związana z galą Telekamer. Wielokrotnie ją prowadziła i nawiązała dzięki niej wiele znajomości i przyjaźni. Jak jej zdaniem zmieniły się Telekamery? Jaki wpływ na galę ma fakt, że nie była transmitowana w telewizji?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d34sf2u

To nie był pierwszy raz kiedy zabrakło Telekamer w telewizji. Podobna sytuacja miała już miejsce w latach 2012 - 2014. Tym razem informacja o braku transmisji wypłynęła na kilka dni przed galą, a nieoficjalnie mówiło się, że decyzja o odwołaniu transmisji z gali Telekamery 2017 jest pokłosiem ubiegłorocznych incydentów. Podczas gali Telekamery 2016 ze sceny często padały żarty z rządu PiS-u. Dostało się również Krzysztofowi Ziemcowi. Kiedy prezenter Wiadomości TVP odbierał nagrodę, ktoś na sali zaczął krzyczeć "kłamca". - Nawet nie macie pojęcia jak nam przykro, że w tym roku nie ma transmisji. Nie jest to niestety w żaden sposób zależne od redakcji. Postanowiliśmy jednak, że plebiscyt będzie trwał nadal - właśnie po to, aby nagrodzić najbardziej lubianych telewizyjnych twórców - można było przeczytać na profilu "Tele Tygodnia" na Facebooku. .

Grażyna Torbicka, choć sama była zaskoczona tym faktem stwierdziła, że Telekamery nie straciły na braku transmisji, gdyż w dzisiejszych czasach portale internetowe są bardzo konkurencyjną alternatywą, gdzie widzowie szybko mogą się dowiadywać o przebiegu gali. Przyznała także, że ma sentyment do Telekamer, nie tylko ze względu na to, że często ją prowadziła, ale że mogła poznać wielu znakomitych artstów. Kogo szczególnie wspomina? Dowiecie się z powyższego wideo.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA Źródło: AKPA

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d34sf2u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34sf2u