Qaqwqwrqw
tvp

TVP z dwoma nowymi kanałami. Jakiej tematyki będą dotyczyć?

TVP chce poszerzyć swoją ofertę kanałów tematycznych. Trwają prace nad powstaniem dwóch kanałów muzycznych, TVP Muzyka i TVP Klasyka. Co będziemy mogli w nich zobaczyć?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TVP
TVP (newspix.pl)
Qaqwqwrqw

Jak nieoficjalnie dowiedział się serwis "Wirtualnemedia", za ofertę programową nowych stacji ma odpowiadać redakcja TVP Kultura. Podobno Telewizja Polska będzie chciała zaproponować swoje nowe stacje sieciom kablowym i platformom satelitarnym, tak aby trafiły one do regularnej oferty operatorów.

Nie bez powodu TVP Kultura finalizowało rok temu formalności licencyjne, związane z emisją opery i baletu. Ma być to ściśle związane z ofertą stacji TVP Klasyka. Kanał będzie dedykowany wielbicielom muzyki klasycznej i operowej. Zgodnie z zapowiedziami, będą tam emitowane transmisje z ważnych wydarzeń kulturalnych, opery, koncerty, a także filmy dokumentalne związane z muzyką klasyczną.

Qaqwqwrqw

TVP Muzyka ma z kolei prezentować teledyski polskich wykonawców, którzy tworzą w obrębie muzyki alternatywnej. Mają się tam też pojawić programy i filmy dotyczące sceny alternatywnej.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy kanały wystartują. Wróżycie im sukces?

Polub WP Teleshow
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw