Trwa ładowanie...

TVP z dwoma nowymi kanałami. Jakiej tematyki będą dotyczyć?

TVP chce poszerzyć swoją ofertę kanałów tematycznych. Trwają prace nad powstaniem dwóch kanałów muzycznych, TVP Muzyka i TVP Klasyka. Co będziemy mogli w nich zobaczyć?

TVP z dwoma nowymi kanałami. Jakiej tematyki będą dotyczyć?Źródło: newspix.pl
d3zrj7h
d3zrj7h

Jak nieoficjalnie dowiedział się serwis "Wirtualnemedia", za ofertę programową nowych stacji ma odpowiadać redakcja TVP Kultura. Podobno Telewizja Polska będzie chciała zaproponować swoje nowe stacje sieciom kablowym i platformom satelitarnym, tak aby trafiły one do regularnej oferty operatorów.

Nie bez powodu TVP Kultura finalizowało rok temu formalności licencyjne, związane z emisją opery i baletu. Ma być to ściśle związane z ofertą stacji TVP Klasyka. Kanał będzie dedykowany wielbicielom muzyki klasycznej i operowej. Zgodnie z zapowiedziami, będą tam emitowane transmisje z ważnych wydarzeń kulturalnych, opery, koncerty, a także filmy dokumentalne związane z muzyką klasyczną.

TVP Muzyka ma z kolei prezentować teledyski polskich wykonawców, którzy tworzą w obrębie muzyki alternatywnej. Mają się tam też pojawić programy i filmy dotyczące sceny alternatywnej.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy kanały wystartują. Wróżycie im sukces?

d3zrj7h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zrj7h