Trwa ładowanie...

TVP wydała oświadczenie w sprawie programu "997". Co dalej z formatem Fajbusiewicza?

Decyzja Telewizji Polskiej w sprawie magazynu kryminalnego wzbudziła sporo kontrowersji. Stacja tłumaczy się ze swojego postanowienia.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

TVP wydała oświadczenie w sprawie programu "997". Co dalej z formatem Fajbusiewicza?Źródło: ONS.pl
d336h22
d336h22

"Magazyn kryminalny 997" nagle powrócił na antenę po kilkuletniej przerwie, po czym zniknął po pierwszym odcinku. Wielu ta decyzja zaskoczyła, ponieważ format osiągnął bardzo dobry wynik, jeśli chodzi o oglądalność. Michał Fajbusiewicz, prowadzący program, nie krył rozczarowania decyzją stacji. Zwłaszcza, że cała ekipa nie dostała jeszcze ani grosza za swoją pracę.

Nieoficjalnie mówiło się o tym, że z emisji programu zrezygnowano przez naciski prawicowych publicystów. Oficjalna wersja jest jednak zupełnie inna. Telewizja Polska wydała bowiem na swojej stronie oświadczenie, w którym wyjaśnia, dlaczego zrezygnowano z formatu.

- W związku z nieprawdziwymi informacjami, które ukazały się w dniu dzisiejszym w mediach, TVP oświadcza, iż nieprawdą jest, że program "997" został zdjęty z anteny. Kierownictwo programu 2 TVP podjęło autonomiczną decyzję o zawieszeniu emisji programu "997" na okres najbliższych dwóch tygodni w celu dokonania koniecznych zmian w formacie programu.
Warto zaznaczyć, że program Fajbusiewicza ma ogromną siłę. Dzięki nagłaśnianiu spraw sprzed lat i pomocy widzów udało się aresztować blisko 300 osób zamieszanych w różne przestępstwa.

ZOBACZ TAKŻE: "997" zniknął z anteny przez lewicową historię prowadzącego? Pudelek jako pierwszy podjął temat

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d336h22
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d336h22