TVP Sport miała problem z transmisją online meczu Polaków. Widzowie rozczarowani

Miłośników piłki nożnej, którzy oglądali pierwszy mecz Polaków na Euro 2020 w internecie, spotkała niemiła niespodzianka. Realizator transmisji przez stronę TVP Sport miał kilkuminutowe opóźnienie startu drugiej połowy meczu, przez co wielu ominęła bramka polskiej drużyny.

Widzowie TVP Sport online nie zobaczyli tej sceny tuż po golu PolakówWidzowie TVP Sport online nie zobaczyli tej sceny tuż po golu PolakówŹródło: TVP
d3padb1
d3padb1

W poniedziałek 14 czerwca o godz. 18:00 rozpoczęło się pierwsze starcie polskiej reprezentacji na Euro 2020. Zainteresowanie meczem Polska - Słowacja było ogromne, co wymagało od realizatora transmisji, czyli TVP Sport sporego przygotowania. Zwłaszcza że widzowie śledzili rozgrywkę nie tylko przed telewizorami, ale też w sieci.

Na stronie internetowej stacji można było równolegle oglądać transmisję. Do czasu. Po pierwszej połowie meczu przerwa w transmisji trwała w sieci za długo. Przez to widzowie-internauci stracili około trzy minuty gry.

Te programy kochała Polska. Zniknęły z anteny TVP

W tym czasie polska drużyna zdobyła gola. Tym bardziej ci, których to ominęło, dali wyraz swemu rozczarowaniu w sieci.

d3padb1

"Chcę obejrzeć #POLSVK, ale na @sport_tvppl (WWW) mecz oczywiście po przerwie nie wraca na stream. Gratuluję. Nawet meczu nie można obejrzeć sobie spokojnie",

"Czy TVP mogłoby poświęcić choć 1 proc. z tych 2 mld zł rocznie na lepsze serwery, żeby strona im się nie zacinała?" - pisali użytkownicy Twittera.