WP

TVP reaguje po sytuacji w "Rolnik szuka żony". Internauci nie odpuszczają

Echa po chamskim zachowaniu Łukasza względem Pauliny nie milkną. Stacja była zmuszona kasować komentarze internautów. Ci jednak nie dają za wygraną i wyrażają swoje niezadowolenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łukasz rozwścieczył fanów "Rolnika".
Łukasz rozwścieczył fanów "Rolnika". (Facebook.com)
WP

Po niedzielnym odcinku w mediach społecznościowych wylała się lawina hejtu. Na komentarze, często bardzo obraźliwe i wulgarne musiała zareagować produkcja. Opublikowano nawet regulamin, w którym jasno wyznaczono zasady.

Mogłoby się wydawać, że internauci odpuszczą. Nic z tych rzeczy. Wciąż na ten temat pojawia się mnóstwo niepochlebnych opinii. Choć mija kolejny dzień.

WP

"A jak wszyscy śmiali się z Jessiki to jakoś te wpisy nie były usuwane, a teraz wielka obraza, bo napisali prawdę!", "A mi na przykład nie podobają się prześmiewcze komentarze na temat Marka, który jest po prostu nieśmiały, ale żadnej krzywdy nikomu nie wyrządza, a i ich jakoś nie kasujecie", "Bardzo popieram, ale czemu w takim razie, gdy ludzie jechali równo po Jessice, nikt tych koszmarnych komentarzy nie usuwał?" - pisali oburzeni widzowie.

"Usuwał. I to dość intensywnie. To, co zostało, to te raczej uprzejmiejsze" - odpowiadano na zarzuty fanów "Rolnika".

Rzeczywiście sytuacja po niedzieleniem odcinku wymknęła się spod kontroli. Skutkiem całej sytuacji jest obszerny regulamin opublikowany na oficjalnym fanpage'u programu.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP