TVP reaguje na odejście Marzeny Rogalskiej. Mamy komentarz

Marzena Rogalska odchodzi Z TVP po 12 latach pracy
Marzena Rogalska odchodzi Z TVP po 12 latach pracy
Źródło zdjęć: © AKPA

16.02.2021 18:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziennikarka niespodziewanie ogłosiła, że po 12 latach współpracy rozstaje się z Telewizją Polską. Stacja zabrała głos w sprawie tej decyzji.

Marzena Rogalska od 2009 r. była twarzą TVP. Prowadziła wraz z Tomaszem Kammelem "Pytanie na śniadanie", jak i wiele innych programów rozrywkowych. Zaledwie wczoraj nagrała ostatni odcinek show TVP2 "Zacznij od nowa".

Niespodziewana decyzja dziennikarki spotkała się z ciepłym przyjęciem jej fanów oraz wielu znanych osób. Zdaje się jednak, że dotychczasowy pracodawca Marzeny Rogalskiej nie spodziewał się takiego kroku.

Redakcja Wirtualnej Polski próbowała dowiedzieć się, kto zastąpi dziennikarkę w "Pytaniu na śniadanie" oraz czy wpłynie to na plany ramówkowe TVP Kobieta, w której spocie niedawno pojawiła się Marzena Rogalska. Nie otrzymaliśmy jednak szczegółowej odpowiedzi poza zdawkowym komentarzem.

- Pani Marzena Rogalska zdecydowała o odejściu z Telewizji Polskiej. O tym, kto ją zastąpi w programie 'Pytanie na śniadanie' TVP poinformuje wkrótce - poinformował nas rzecznik TVP.

Ekipa programu "Pytanie na śniadanie" pożegnała dziennikarkę wpisem na Facebooku. "Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe. Powodzenia" - napisano.

Według grafiku Marzena Rogalska i Tomasz Kammel mieli w najbliższą środę poprowadzić poranny program TVP2. Telewizyjny partner dziennikarki dotychczas nie skomentował decyzji swojej koleżanki.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1537)
Zobacz także