Trwa ładowanie...

TVP podpisała umowę z Zakopanem. "To jest narodowe miejsce do odbycia Sylwestra"

Jacek Kurski i burmistrz Zakopanego Leszek Dorula podpisali umowę dotyczącą wspólnej organizacji Sylwestra 2017. Koncert z zimowej stolicy Polski będzie transmitować TVP2.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

TVP podpisała umowę z Zakopanem. "To jest narodowe miejsce do odbycia Sylwestra"Źródło: East News, fot: AGENCJA SE
d3wxjzz
d3wxjzz

Umowa określająca zasady wzajemnej współpracy została podpisana w Zakopanem, a jej uroczyste podpisanie widzowie Dwójki oglądali w "Pytaniu na Śniadanie". Telewizja Polska już po raz drugi zorganizuje szampańską imprezę sylwestrową pod Giewontem. Podobnie jak w ubiegłym roku na Równi Krupowej wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. Koncert rozpocznie się 31 grudnia 2017 r. o godz. 19.00, a zakończy 1 stycznia 2018 r. o godz. 02.00.

- W ubiegłym roku to był najwspanialszy Sylwester od wielu lat w Polsce. Zakopane się sprawdziło. Jeżeli setki tysięcy Polaków przyjeżdżają witać Nowy Rok, to jest to narodowe miejsce do odbycia Sylwestra. Fantastyczne gwiazdy, fantastyczna publiczność. W tym roku powtórzymy ten sukces. Wchodzimy w bardzo ważny rok, w stulecie polskiej niepodległości, więc chciałbym byśmy weszli w 2018 rok z przytupem - powiedział Jacek Kurski.

- Zakopane to najwspanialsze miejsce na Sylwestra. Góry, Podhale kojarzą się z najlepszymi świętami i Sylwestrem. I tak zostanie w pamięci każdego, kto przyjeżdża w tym czasie do Zakopanego. A teraz jest jeszcze dodatkowy powód. Wszyscy Polacy są zadowoleni, że Sylwestra 2017 możemy spędzić wspólnie. Górale słyną z gościnności i radości - dodał Leszek Dorula, burmistrz Zakopanego.

d3wxjzz

W ubiegłym roku pod Giewontem razem z TVP2 bawiło się ponad 60 tys. osób. W sylwestrową noc padł też rekord oglądalności, kiedy w szczytowym momencie wspólny występ Maryli Rodowicz i Zenona Martyniuka obejrzało 5 mln widzów. Teraz będzie podobnie?

Zobacz też: Zenon Martyniuk zaśpiewa na Sylwestrze TVP? "To dla mnie wyróżnienie"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3wxjzz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wxjzz