Trwa ładowanie...
d3521f2

TVP może wydłużyć letnie "Pytanie na śniadanie"

Telewizja Polska rozważa wydłużenie godzin nadawania letniej edycji porannego programu "Pytanie na śniadanie". Istnieje możliwość, że nowe godziny będą obowiązywać jeszcze w czerwcu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Kammel będzie prowadził w wakacje "Pytanie na śniadanie"
Tomasz Kammel będzie prowadził w wakacje "Pytanie na śniadanie" (ONS.pl)
d3521f2

"Pytanie na śniadanie" od 23 maja jest nadawane z letniego studia TVP. Taki stan rzeczy ma się utrzymać do końca wakacji. W tej chwili program startuje codziennie o godz. 8:00, ale jeszcze w czerwcu ma się to zmienić.

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, od 29 czerwca "Pytanie na śniadanie" ma się zaczynać o godz. 7:30. Okazuje się, że to nie jest jeszcze pewne, a nad nową godziną emisji wciąż trwają rozważania.

- Na razie nie potwierdzam wiadomości o nowej godzinie programu, rozważana jest taka opcja. Zastanawiamy się - mówiła Aleksandra Zawłocka, szefowa redakcji "PnŚ".

W lipcu i sierpniu "Pytanie na śniadanie" bez zmian prowadzić będą pary gospodarzy: Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki, Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy oraz Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Co ciekawe, Wolny i Kammel nie wiedzieli o planach stacji odnośnie zmiany godziny rozpoczęcia "PnŚ".

Według danych Nielsen Audience Measurement, średnia oglądalność "PnŚ" w kwietniu wyniosła 477 tys. osób, a w maju 448 tys. widzów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3521f2

Podziel się opinią

Share
d3521f2
d3521f2