Trwa ładowanie...

TVN24 BiS: Jolanta Pieńkowska poprowadziła nowe wydanie "Faktów o świecie"

2 grudnia 2019 r. Jolanta Pieńkowska pojawiła się na antenie TVN24 BiS, żeby poprowadzić nowe wydanie "Faktów o świecie". Oficjalnie wróciła z półrocznego urlopu.

TVN24 BiS: Jolanta Pieńkowska poprowadziła nowe wydanie "Faktów o świecie"Źródło: Materiały prasowe
d3t2rzg

Jolanta Pieńkowska oficjalnie wróciła do roli współprowadzącej program TVN24 BiS u boku Michała Sznajdera. "Fakty o świecie" emitowane są o godz. 18.30. Na Twitterze pojawiły się pierwsze zdjęcia z programu.

Jolanta Pieńkowska z Grupą TVN jest związana od 2006 r. Do sierpnia 2014 r. była jedną z prowadzących program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN". We wrześniu 2014 r. prezenterka przeszła do stacji TVN24 BiS: do kwietnia 2016 r. prowadziła tam magazyn "Świat", po czym dołączyła do grona gospodarzy "Faktów z zagranicy", potem przekształconych w "Fakty o świecie".

d3t2rzg

Jolanta Pieńkowska od ponad roku nie udzielała się medialnie. W październiku 2018 r. dziennikarka poprosiła dyrekcję TVN o półroczny urlop. Do teraz.

Program "Fakty o świecie" współprowadzony przez Jolantę Pieńkowską jest poświęcony tematyce międzynarodowej. Tworzą go reporterzy "Faktów" oraz TVN24 BiS i TVN24.

Przypomnijmy, że dziennikarka długo była nieobecna w mediach. W październiku 2018 roku dziennikarka poprosiła dyrekcję TVN o półroczny urlop. Według spekulacji mediów, przerwa w pracy spowodowana miała być aferą z marca 2019 r., w którą zamieszany był jej mąż, Leszek Czarnecki. "Puls Biznesu" informował wówczas, że w listopadzie 2018 r. Jolanta Pieńkowska przewiozła go w bagażniku auta, pomagając mu potajemnie opuścić kraj. Więcej o tej sprawie możecie przeczytać w naszym poprzednim tekście.

d3t2rzg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t2rzg