Trwa ładowanie...

Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji!

Jolanta Pieńkowska już wkrótce znowu zagości na ekranie stacji TVN. Od 2 grudnia będziemy oglądać ją na kanale TVN24BiS. Stacja wydała oficjalne oświadczenie.

Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji!Źródło: East News, fot: East News
d3ulepw
d3ulepw

- Od 2 grudnia na antenę TVN24BiS wraca Jolanta Pieńkowska. Poprowadzi nowe wydanie programu "Fakty o Świecie" o godzinie 18:30 - czytamy w oświadczeniu TVN przesłanym na adres naszej redakcji.

Drugim prowadzącym program będzie Michał Sznajder.

Jolanta Pieńkowska zniknęła z telewizji. Dlaczego?

Jolanta Pieńkowska od ponad roku nie udzielała się medialnie. W październiku 2018 roku dziennikarka poprosiła dyrekcję TVN o półroczny urlop.

d3ulepw

Gwiazda przez długi czas nie wracała do pracy. Do teraz.

Więcej dowiecie się z serwisu "money.pl", klikając TUTAJ.

Według spekulacji mediów, przerwa w pracy spowodowana miała być aferą z marca 2019 r., w którą zamieszany był jej mąż, Leszek Czarnecki. "Puls Biznesu" informował wówczas, że w listopadzie 2018 r. Jolanta Pieńkowska przewiozła go w bagażniku auta, pomagając mu potajemnie opuścić kraj.

Najpierw przewiozła męża w bagażniku auta do koleżanki. Tam na podziemnym parkingu wysiadł, zmienił samochód i pojechał do Berlina, skąd udał się do Miami.

d3ulepw

28 marca 2018 r. Leszek Czarnecki udał się na prywatne spotkanie z Markiem Chrzanowskim (były prezes KNF). Do spotkania doszło w gabinecie prezesa Komisji Nadzoru Finansowego. Czarnecki na rozmowę miał zabrać trzy urządzenia do rejestrowania dźwięku. Z powodu działających zakłócaczy zadziałało tylko jedno. Jak doniosła wówczas "Gazeta Wyborcza", na zgromadzonym materiale słychać, że Marek Chrzanowski składa Czarneckiemu jednoznaczne oferty.

7 listopada 2018 r. Czarnecki złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez byłego szefa KNF, Marka Chrzanowskiego.

W listopadzie Leszek Czarnecki z żoną mieli udać się na wspólny urlop do Izraela, ale na lotnisku pojawiła się tylko Jolanta Pieńkowska. Od tamtego czasu dziennikarka nie pojawia się w mediach.

Przełom

Od wybuchu afery o Jolancie Pieńkowskiej napisano tylko raz. W lipcu 2019 r. pojawiła się wiadomość o ważnym geście Pieńkowskiej i Czarneckiego. Para przekazała łącznie 56 mln zł na młodych ludzi, którzy są wybitnie zdolni i pokrzywdzeni przez los.

d3ulepw

Więcej dowiecie się, klikając TUTAJ.

Powrót

Od 2 grudnia Jolanta Pieńkowska wraca do TVN. Fani nie mogą się doczekać, aż w końcu zobaczą ją na ekranie!

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

d3ulepw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ulepw