Trwa ładowanie...
d2hf6cs

TVN wyciął wpadkę Joanny Krupy w powtórce odcinka. Uczestniczka złośliwe komentuje

Podczas finału reality-show modelka pomyliła się przy ogłaszaniu decyzji. Stacja natychmiast zareagowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Joanna Krupa współprowadziła finał "Top Model"
Joanna Krupa współprowadziła finał "Top Model" (ONS.pl)
d2hf6cs

Chyba jeszcze żaden finał "Top Model" nie wzbudził tylu emocji, co ostatni. Przez błąd techniczny Joanna Krupa na chwilę się zdekoncetrowała. W efekcie jedna z uczestniczek zaczęła się żegnać z pozostałą dwójką finalistów, choć to nie ona odpadła. Na telebimach wyświetlono złe zdjęcia osób, które przeszły wówczas do ścisłego finału. W słuchawce Krupa słyszała coś kompletnie innego. Stąd całe zamieszanie.

Ostatecznie z show pożegnała się Anna Markowska, która miała wielu fanów. O zwycięstwo walczyli Kasia Szklarczyk i Hubert Gromadzki. Zdaniem widzów to Katarzyna okazała się być najlepsza i to ona podpisała kontrakt z agencją modelek. W odcinku powtórkowym, a także na platformie player.pl, nie zobaczymy sceny z wpadką Krupy, a jedynie jej tłumaczenie.

d2hf6cs

Ostatnio Markowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z jednej z sesji z programu, którego widzowie nie mogli już zobaczyć, bo modelka odpadła. W komentarzu głos zabrała inna uczestniczka Daria Dąbrowska, która kąśliwie skomentowała wynik show.

- Decyzją WIDZÓW podczas finału - napisała.

Jak widać, wygrana Kasi Szklarczyk wciąż budzi ogromne emocje.

ZOBACZ TAKŻE: Jabłczyńska broni Krupy: "To była wpadka realizacyjna, to nie była wina Joasi!"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2hf6cs

Podziel się opinią

Share
d2hf6cs
d2hf6cs